Aktualności

Powiatowy Konkurs Recytatorski EKO-ART 2019

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza do udziału w Powiatowym Konkursie Recytatorskim EKO-ART 2019. Tradycyjnie odbędzie się on w dwóch odsłonach: w języku kaszubskim i w języku polskim. Konkurs organizowany jest w ramach Dni Kultury Kaszubsko-Pomorskiej.


Koncert "Tischner Mocna Nuta"

Burmistrz Chojnic i Chojnickie Centrum Kultury zapraszają 10 października o godz. 19:00 na koncert, w którym zagrają i zaśpiewają muzycy takich zespołów jak Raz Dwa Trzy, Voo Voo czy Trebunie Tutki.


Wyniki Powiatowego Konkursu Plastycznego "Film i Ja"

Konkurs zorganizowany został w ramach XXI Chojnickiego Filmobrania oraz z okazji 35-lecia Dyskusyjnego Klubu Flmowego.


  • DKF
  • 16.09.2019

XXI Chojnickie Filmobranie

Chojnickie Centrum Kultury i Dyskusyjny Klub Filmowy "Cisza"zapraszają na 21. edycję Chojnickiego Filmobrania, która w tym roku odbywa się pod hasłem "Słuchanie kina".


Spektakl "Aktorzy Koszalińscy, czyli Komedia Prowincjonalna"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza na spektakl Bałtyckiego Teatru Dramatycznego z Koszalina, który zostanie pokazany w ramach projektu TEATR POLSKA.


MUZA - wystawa Janusza Jutrzenki Trzebiatowskiego

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 16 września o godz. 18:00 na wernisaż wystawy malarstwa Janusza Jutrzenki Trzebiatowskiego pt. "Muza". Wystawa będzie czynna do 1 października.


Zapisy na zajęcia artystyczno- edukacyjne

Chojnickie Centrum Kultury informuje, że przyjmuje zapisy na zajęcia edukacyjne na rok szkolny 2019/2020.


  • DKF
  • 02.09.2019

Dyskusyjny Klub Filmowy we wrześniu 2019

Dyskusyjny Klub Filmowy "Cisza" działający przy Chojnickim Centrum Kultury zaprasza po wakacyjnej przerwie na 5 znakomitych seansów filmowych. Bilety w cenie 15 zł oraz karnety w cenie 60 zł dostępne w przedsprzedaży w Chojnickim Centrum Kultury.


Koncert "Najpiękniejsza muzyka filmowa"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 19 września na koncert Orkiestry Kameralnej PROGRESS z Gdańska, która zagra najpiękniejsze filmowe motywy muzyczne. Towarzyszyć im będzie znakomita solistka, a także wirtuozi akordeonu i fortepianu.


Powiatowy Konkurs Plastyczny "Film i ja"

Dyskusyjny Klub Filmowy "Cisza" oraz Chojnickie Centrum Kultury zapraszają do udziału w XV Powiatowym Konkursie Plastycznym „Film i ja” zorganizowanym w ramach XXI Chojnickiego Filmobrania.


Strony