Aktualności

Polski Teatr Tańca w spektaklu "Żniwa"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 4 kwietnia na spektakl Polskiego Teatru Tańca, który zaprezentuje spektakl "Żniwa" w choreografii Iwony Pasińskiej.


Koncert Marcina Stycznia

Urząd Miejski w Chojnicach i Chojnickie Centrum Kultury zapraszają 23 marca o godz. 17:00 na koncert Marcina Stycznia, który odbędzie się w podziemiach kościoła gimnazjalnego.


Komedia kryminalna "Pół na pół"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 11 kwietnia na spektakl w gwiazdorskiej obsadzie. Piotr Polk i Tomasz Szwedes wystąpią w świetnej komedii wyreżyserowanej przez Wojciecha Malajkata.


Spektakl "Terror 2.0"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 21 marca o godz. 19:00 na spektakl Chojnickiego Studia Rapsodycznego "Terror 2.0".


Konkurs plastyczny na plakat "Avengers End Game"

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Chojnicach oraz Chojnickie Centrum Kultury zapraszają do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na stworzenie plakatu "Avengers End Game".


Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - zgłoszenia

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz dorosłych do udziału w 64. edycji wieloetapowego Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.


Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej 2019

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza uczniów szkół podstawowych i klas gimnazjalnych do udziału w 36. edycji Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej.


Spektakl dla dzieci "Śpij kochana"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza na familijny spektakl Teatru Dimmi pt. "Śpij kochana" z muzyką na żywo zespołu Pierwiastek z Trzech.


Koncert Katarzyny Groniec "Ach"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza w czwartek 14 marca na koncert Katarzyny Groniec, która zaprezentuje swoje najnowsze utwory z płyty "Ach".


Wystawa fotografii "Almost There"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 7 marca 2019 o godz. 18:00 na wernisaż dr Martyny M. Lemańczyk, która zaprezentuje swoje fotografie. Wystawa będzie czynna do końca marca.


Strony