Aktualności

103. ROCZNICA POWROTU CHOJNIC DO OJCZYZNY

Burmistrz Miasta Chojnice Arseniusz Finster serdecznie zaprasza 31 stycznia na obchody powrotu Chojnic do macierzy.


Uroczyste rozdanie nagród w konkursie "Zimowy kolaż dla Babci i Dziadka"

22 stycznia w Chojnickim Centrum Kultury laureaci konkursu z okazji Dnia Babci i Dziadka odebrali dyplomy i nagrody rzeczowe. Wydarzeniu towarzyszyły wystawy "Ferie 2023", "Zabytki Chojnic" oraz plenerowa ekspozycja nagrodzonych prac.


Spektakl "Winda do nieba czyli czworo po czterdziestce"

Z okazji Dnia Kobiet 9 marca na scenie Chojnickiego Centrum Kultury wystąpią znani i lubiani aktorzy znani ze sceny i ekranu.


Relacja z ostatnich konkursów tańca w Chojnickim Centrum Kultury

Od 7 do 21 grudnia 2022 r. w pracowni tanecznej Chojnickiego Centrum Kultury odbywały się Mikołajkowe Konkursy Tańca dla najmłodszych tancerek od 6 do 10 lat oraz dla grupy wiekowej od 11 do 13 lat.


Wyniki konkursu plastycznego "Zimowy kolaż dla Babci i Dziadka"

Przedstawiamy listę osób nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie zorganizowanym z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka.


Koncert Eleni

2 marca o godz. 18:00 na scenie Chojnickiego Centrum Kultury zaśpiewa jedna z najpopularniejszych piosenkarek na polskiej scenie muzycznej.


Spektakl "Triathlon Story czyli chłopaki z żelaza"

15 lutego na scenie Chojnickiego Centrum Kultury widzowie będą mieli okazję zobaczyć wyjątkowo energetyczną i dynamiczną komedię w gwiazdorskiej obsadzie.


Musicalowa Rewia Absurdu - Miłość Ci wszystko Wypaczy

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 2 lutego 2023 r. o godz. 18:00 na wyjątkowe muzyczne show, podczas którego usłyszymy piosenki z najbardziej znanych musicali z pięknymi choreografiami.


ChCK zatrudni akustyka

Chojnickie Centrum Kultury poszukuje operatora sprzętu elektroakustycznego.


Spektakl muzyczny "HEMAR" - BRAK BILETÓW

Z okazji Dnia Babci i Dziadka Chojnickie Centrum Kultury zaprasza na spektakl muzyczny „Hemar - czyli piosenki 20-lecia międzywojennego”, który odbędzie się 19 stycznia o godz. 19.00.


Strony