Aktualności

Spektakl komediowy "(Nie) wszystko Ci oddam"

15 lutego 2024 r. na scenie Chojnickiego Centrum Kultury widzowie zobaczą przedstawienie w doborowej obsadzie, pełne humoru i mądrej rozrywki w reżyserii Dariusza Taraszkiewicza.


"Kto zabił Ernesta Wintera?"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 30 listopada o godz. 12:00 na performatywne czytanie powieści "Konitzville" autorstwa Rafała Matusza.


Tancerki z Chojnickiego Centrum Kultury na Mistrzostwach Mokotowa

11 miejsc na podium, w tym 5 na najwyższym stopniu wytańczyły tancerki ChCK w Warszawie.


Wystawa "Imago" Janusza Zigmanskiego

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 17 listopada o godz. 17:00 na wernisaż wystawy Janusza Zigmanskiego.


Wyniki Powiatowego Konkursu Recytatorskiego KASZUBSKI EKO-ART 2023

Podczas przesłuchań w Chojnickim Centrum Kultury zaprezentowało się łącznie 44 uczestników, którzy recytowali wiersze o tematyce przyrodniczej w języku kaszubskim. Konkurs jest organizowany w ramach Dni Kultury Kaszubsko-Pomorskiej.


10 listopada biura ChCK nieczynne

Informujemy, że zgodnie z zarządzeniem Burmistrza Miasta Chojnice w piątek 10 listopada biura Chojnickiego Centrum Kultury będą nieczynne.


Wyniki Powiatowego Konkursu Recytatorskiego POLSKI EKO-ART 2023

Podczas dwóch dni przesłuchań w Chojnickim Centrum Kultury zaprezentowało się łącznie 100 uczestników, którzy recytowali wiersze o tematyce przyrodniczej. Konkurs jest organizowany w ramach dni Kultury Kaszubsko-Pomorskiej.


Kino ChCK z najlepszą frekwencją w Polsce

W 2022 roku chojnickie kino pod względem średniej liczby widzów na seans nie miało sobie równych w kraju. Zanalizowanych zostało 200 polskich miast, w których brane były pod uwagę zarówno multipleksy jak i kina jednosalowe.


Koncert Noworoczny 2024 - BRAK BILETÓW

Tradycyjnie 6 stycznia zapraszamy na koncert pełen wzruszających przebojów, w którym rządzić będą dwa absolutnie wyjątkowe głosy: Sławka Uniatowskiego oraz Adeli Konop. Solistom towarzyszyć będzie niezawodna Orkiestra Symfoników Bydgoskich.


Uroczyste rozdanie nagród w konkursie plastycznym "Barwy jesieni"

5 listopada w Chojnickim Centrum Kultury laureaci konkursu "Barwy jesieni" odebrali dyplomy i nagrody rzeczowe. Wydarzeniu towarzyszył koncert Zespołu Pieśni i Tańca "Bławatki" oraz wystawa nagrodzonych prac.


Strony

Wydarzenia