Plastyka

Wyniki Powiatowego Konkursu Plastycznego "Film i Ja"

Konkurs zorganizowany został w ramach XXI Chojnickiego Filmobrania oraz z okazji 35-lecia Dyskusyjnego Klubu Flmowego.


Powiatowy Konkurs Plastyczny "Film i ja"

Dyskusyjny Klub Filmowy "Cisza" oraz Chojnickie Centrum Kultury zapraszają do udziału w XV Powiatowym Konkursie Plastycznym „Film i ja” zorganizowanym w ramach XXI Chojnickiego Filmobrania.


Konkurs fotograficzny "Uśmiech dziecka"

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział w Chojnicach i Chojnickie Centrum Kultury zapraszają do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym "Uśmiech dziecka", które organizowane jest w ramach 100-lecia TPD.


Wakacje w Chojnickim Centrum Kultury

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza dzieci i młodzież do uczestnictwa w letnich zajęciach plastycznych, muzycznych i tanecznych.


Wyniki konkursu plastycznego na plakat "Avengers End Game"

Konkurs zorganizowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Chojnicach oraz Chojnickie Centrum Kultury związany był z najnowszą premierą filmu "Avengers End Game", który w kinie ChCK pokazywany będzie od 17 maja.


Wyniki konkursu plastycznego "Moja miejscowość jest piękna"

Na konkurs zorganizowany przez nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 5 oraz Chojnickie Centrum Kultury wpłynęło 97 prac plastycznych.


Konkurs plastyczny na plakat "Avengers End Game"

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Chojnicach oraz Chojnickie Centrum Kultury zapraszają do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na stworzenie plakatu "Avengers End Game".


Ferie z Chojnickim Centrum Kultury

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza na ferie zimowe wypełnione zajęciami kulturalnymi. Dla dzieci i młodzieży przygotowaliśmy szereg bezpłatnych zajęć i warsztatów muzycznych, plastycznych, i teatralnych. Dodatkowe zajęcia nie pozwolą nudzić się nikomu.


Wyniki konkursu plastycznego „Moja mała i duża Ojczyzna”

Zapraszamy 16 grudnia o godz. 13:00 do Centrum Sztuki Collegium ARS na wręczenie nagród laureatom Powiatowego Konkursu Plastycznego organizowanego w ramach XX Chojnickiego Filmobrania.


Mikołajki Sztuki

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 7 grudnia od godz. 16:00 na artystyczne spędzenie Mikołajek. W programie mnóstwo atrakcji dla dzieci.


Strony

Plastyka

Pracownia plastyczna Chojnickiego Centrum Kultury, która mieści się w przy Placu Niepodległości 7 w Chojnicach poprzez naukę rysunku, malarstwa, ceramiki, rzeźby oraz innych technik plastycznych zajmuje się rozwijaniem zdolności manualnych, myślenia przestrzennego oraz wyobraźni.