Plastyka

Konkurs plastyczny pt.„Wiosna z PASCAL’em”

Szkoła PASCAL w Chojnicach oraz Chojnickie Centrum Kultury zapraszają dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w wiosennym konkursie plastycznym.


Wyniki konkursu "Moja miejscowość jest piękna"

Przedstawiamy wyniki konkursu plastycznego zorganizowanego przez nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 5 w Chojnicach oraz Chojnickie Centrum Kultury dla uczniów klas I-III ze szkół podstawowych.


Uroczyste rozdanie nagród w konkursie "Zimowy kolaż dla Babci i Dziadka"

22 stycznia w Chojnickim Centrum Kultury laureaci konkursu z okazji Dnia Babci i Dziadka odebrali dyplomy i nagrody rzeczowe. Wydarzeniu towarzyszyły wystawy "Ferie 2023", "Zabytki Chojnic" oraz plenerowa ekspozycja nagrodzonych prac.


Wyniki konkursu plastycznego "Zimowy kolaż dla Babci i Dziadka"

Przedstawiamy listę osób nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie zorganizowanym z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka.


Konkurs plastyczny "Zimowy kolaż dla Babci i Dziadka"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym organizowanym z okazji Dnia Babci i Dziadka.


Uroczyste rozdanie nagród w konkursie "Barwy jesieni"

22 października w Chojnickim Centrum Kultury laureaci konkursu "Barwy jesieni" odebrali dyplomy i nagrody rzeczowe. Wydarzeniu towarzyszyły występy dzieci i młodzieży oraz wystawy pejzażu i nagrodzonych prac.


Wyniki konkursu plastycznego "Barwy jesieni"

Przedstawiamy listę osób nagrodzonych w konkursie, który organizowany jest w ramach obchodów Dni Kultury Kaszubsko – Pomorskiej. W tym roku tematem przewodnim był "Mocny kolor jesieni".


Wyniki konkursu plastycznego "Filmowa piosenka"

XVIII Powiatowy Konkurs Plastyczny został zorganizowany w ramach XXIV Chojnickiego Filmobrania i polegał na plastycznej interpretacji ulubionej muzyki filmowej


Powiatowy Konkurs Plastyczny "Barwy jesieni"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza do wzięcia udziału w konkursie BARWY JESIENI, który w tym roku nosi tytuł "Mocny kolor jesieni". Konkurs organizowany jest w ramach Dni Kultury Kaszubsko-Pomorskiej.


Powiatowy Filmowy Konkurs Plastyczny pt. "Filmowa piosenka"

Dyskusyjny Klub Filmowy "Cisza" oraz Chojnickie Centrum Kultury zapraszają do udziału w XVIII Powiatowym Konkursie Plastycznym organizowanym w ramach XXIV Chojnickiego Filmobrania.


Strony

Plastyka

Pracownia plastyczna Chojnickiego Centrum Kultury, która mieści się w przy Placu Niepodległości 7 w Chojnicach poprzez naukę rysunku, malarstwa, ceramiki, rzeźby oraz innych technik plastycznych zajmuje się rozwijaniem zdolności manualnych, myślenia przestrzennego oraz wyobraźni.