Plastyka

Uroczyste rozdanie nagród w konkursie plastycznym "Barwy jesieni"

5 listopada w Chojnickim Centrum Kultury laureaci konkursu "Barwy jesieni" odebrali dyplomy i nagrody rzeczowe. Wydarzeniu towarzyszył koncert Zespołu Pieśni i Tańca "Bławatki" oraz wystawa nagrodzonych prac.


Wyniki konkursu plastycznego "Barwy jesieni"

Przedstawiamy listę osób nagrodzonych w konkursie, który organizowany jest w ramach obchodów Dni Kultury Kaszubsko – Pomorskiej. W tym roku temat przewodni brzmiał "Na tropach jesieni".


Powiatowy Konkurs Plastyczny "Barwy jesieni"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza do wzięcia udziału w konkursie BARWY JESIENI, który w tym roku nosi tytuł "Na tropach jesieni". Konkurs organizowany jest w ramach Dni Kultury Kaszubsko-Pomorskiej.


Uroczyste rozdanie nagród w konkursie plastycznym "Oczy otwarte na kino"

8 października w Chojnickim Centrum Kultury laureaci konkursu "Oczy otwarte na kino" odebrali dyplomy i nagrody rzeczowe.


Wyniki Powiatowego Konkursu Plastycznego "Oczy otwarte na kino"

XIX Powiatowy Konkurs Plastyczny został zorganizowany w ramach XXV Chojnickiego Filmobrania i polegał na wykonaniu plakatu kinowego ulubionego filmu.


Powiatowy Filmowy Konkurs Plastyczny pt. "Oczy otwarte na kino""

Dyskusyjny Klub Filmowy "Cisza" oraz Chojnickie Centrum Kultury zapraszają do udziału w XIX Powiatowym Konkursie Plastycznym organizowanym w ramach XXV Chojnickiego Filmobrania.


,,Wiosna z Pascalem" - wyniki!

Uwaga wyniki konkursu ,,Wiosna z Pascalem"! Organizatorzy: Szkoła PASCAL w Chojnicach oraz Chojnickie Centrum Kultury z przyjemnością informują, że konkurs plastyczny, pt. „Wiosna z Pascalem” został rozstrzygnięty! Po długich naradach jury konkursowe wybrało zwycięskie prace!


Wakacyjne zajęcia plastyczne i animacyjne

Chojnickie Centrum Kultury serdecznie zaprasza do udziału w Artystycznych Wakacjach z ChCK - dziś zapraszamy na zajęcia podczas dwóch pierwszych tygodni wakacji.


Konkurs plastyczny pt.„Wiosna z PASCAL’em”

Szkoła PASCAL w Chojnicach oraz Chojnickie Centrum Kultury zapraszają dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w wiosennym konkursie plastycznym.


Wyniki konkursu "Moja miejscowość jest piękna"

Przedstawiamy wyniki konkursu plastycznego zorganizowanego przez nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 5 w Chojnicach oraz Chojnickie Centrum Kultury dla uczniów klas I-III ze szkół podstawowych.


Strony

Plastyka

Pracownia plastyczna Chojnickiego Centrum Kultury, która mieści się w przy Placu Niepodległości 7 w Chojnicach poprzez naukę rysunku, malarstwa, ceramiki, rzeźby oraz innych technik plastycznych zajmuje się rozwijaniem zdolności manualnych, myślenia przestrzennego oraz wyobraźni.

Wydarzenia