Plastyka

Wyniki konkursu "Moja miejscowość jest piękna"

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki XX Miejsko - Gminnego konkursu plastycznego zorganizowanego przez nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 5 w Chojnicach oraz Chojnickie Centrum Kultury dla uczniów klas I-III ze szkół podstawowych. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w piątek, 15 marca br. o godz. 12.30 w ChCK.


Konkurs "Babcia i Dziadek mnie inspirują" - wyniki

Chojnickie Centrum Kultury ogłasza wyniki powiatowego konkursu plastycznego i filmowego "Babcia i Dziadek mnie inspirują".


Ferie zimowe 2024

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza do udziału w zajęciach podczas ferii zimowych 2024. Oto nasze propozycje:


Powiatowy konkurs "Babcia i Dziadek mnie inspirują"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza do udziału w konkursie plastycznym oraz filmowym pt. "Babcia i Dziadek mnie inspirują".


Uroczyste rozdanie nagród w konkursie plastycznym "Barwy jesieni"

5 listopada w Chojnickim Centrum Kultury laureaci konkursu "Barwy jesieni" odebrali dyplomy i nagrody rzeczowe. Wydarzeniu towarzyszył koncert Zespołu Pieśni i Tańca "Bławatki" oraz wystawa nagrodzonych prac.


Wyniki konkursu plastycznego "Barwy jesieni"

Przedstawiamy listę osób nagrodzonych w konkursie, który organizowany jest w ramach obchodów Dni Kultury Kaszubsko – Pomorskiej. W tym roku temat przewodni brzmiał "Na tropach jesieni".


Powiatowy Konkurs Plastyczny "Barwy jesieni"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza do wzięcia udziału w konkursie BARWY JESIENI, który w tym roku nosi tytuł "Na tropach jesieni". Konkurs organizowany jest w ramach Dni Kultury Kaszubsko-Pomorskiej.


Uroczyste rozdanie nagród w konkursie plastycznym "Oczy otwarte na kino"

8 października w Chojnickim Centrum Kultury laureaci konkursu "Oczy otwarte na kino" odebrali dyplomy i nagrody rzeczowe.


Wyniki Powiatowego Konkursu Plastycznego "Oczy otwarte na kino"

XIX Powiatowy Konkurs Plastyczny został zorganizowany w ramach XXV Chojnickiego Filmobrania i polegał na wykonaniu plakatu kinowego ulubionego filmu.


Powiatowy Filmowy Konkurs Plastyczny pt. "Oczy otwarte na kino""

Dyskusyjny Klub Filmowy "Cisza" oraz Chojnickie Centrum Kultury zapraszają do udziału w XIX Powiatowym Konkursie Plastycznym organizowanym w ramach XXV Chojnickiego Filmobrania.


Strony

Plastyka

Pracownia plastyczna Chojnickiego Centrum Kultury, która mieści się w przy Placu Niepodległości 7 w Chojnicach poprzez naukę rysunku, malarstwa, ceramiki, rzeźby oraz innych technik plastycznych zajmuje się rozwijaniem zdolności manualnych, myślenia przestrzennego oraz wyobraźni.