Plastyka

Letnie warsztaty plastyczne

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza dzieci i młodzież do uczestnictwa w letnich zajęciach plastycznych.


Wyniki konkursu plastycznego "Zrozumieć Autyzm"

Przedstawiamy wyniki konkursu plastycznego skierowanego do dzieci i młodzieży z miasta i gminy Chojnice. Celem konkursu jest budowanie postawy tolerancji i szacunku dla osób z niepełnosprawnościami.


Wyniki konkursu "Chojnice dla Ziemi"

Przedstawiamy wyniki Powiatowego konkursu na logo Festynu Przyrodniczo-Ekologicznego "Chojnice dla Ziemi" zorganizowanego przez Zespół Szkół nr 2 w Chojnicach, Firmę Urbaniak Inwestycje oraz Chojnickie Centrum Kultury.


Powiatowy konkurs na logo Festynu Przyrodniczo-Ekologicznego "Chojnice dla Ziemi"

Zespół Szkół nr 2 w Chojnicach, Firma Urbaniak Inwestycje oraz Chojnickie Centrum Kultury serdecznie zapraszają dzieci, młodzież i dorosłych z powiatu chojnickiego do zaprojektowania loga pt. "Chojnice dla Ziemi".


Powiatowy konkurs plastyczny "Moja pasja"

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Chojnicach zaprasza do udziału w konkursie plastycznym dla dzieci i młodzieży z terenu powiatu chojnickiego.


Wyniki konkursu "Moja miejscowość jest piękna"

Przedstawiamy wyniki konkursu plastycznego zorganizowanego przez nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 5 w Chojnicach oraz Chojnickie Centrum Kultury dla uczniów klas I-III ze szkół podstawowych.


Konkurs plastyczny „Zrozumieć Autyzm”

Organizatorzy zapraszają uczniów szkół podstawowych z terenu miasta i gminy Chojnice do udziału w konkursie plastycznym, którego celem jest budowanie tolerancji i szacunku do osób dotkniętych różnego rodzaju niepełnosprawnością.


Wyniki powiatowego konkursu plastycznego "100-lecie żeglarstwa chojnickiego"

Chojnicki Klub Żeglarski i Chojnickie Centrum Kultury przedstawiają listę osób nagrodzonych w konkursie plastycznym zorganizowanym z okazji 100-lecia żeglarstwa chojnickiego.


Powiatowy konkurs plastyczny "100-lecie żeglarstwa chojnickiego"

Chojnicki Klub Żeglarski i Chojnickie Centrum Kultury zapraszają dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w konkursie plastycznym zorganizowanym z okazji obchodów 100-lecia działalności ChKŻ.


Ferie z Chojnickim Centrum Kultury - plastyka BRAK WOLNYCH MIEJSC

Pracownia plastyczna ChCK zaprasza dzieci w wieku 10-14 lat na bezpłatne warsztaty graficzne pn. „Projektowanie i realizacja serwisów internetowych oraz gier mobilnych”.


Strony

Plastyka

Pracownia plastyczna Chojnickiego Centrum Kultury, która mieści się w przy Placu Niepodległości 7 w Chojnicach poprzez naukę rysunku, malarstwa, ceramiki, rzeźby oraz innych technik plastycznych zajmuje się rozwijaniem zdolności manualnych, myślenia przestrzennego oraz wyobraźni.

Wydarzenia

Letnie warsztaty plastyczne

18.07.2022 - 29.07.2022