Muzyka

Koncert Eleni

2 marca o godz. 18:00 na scenie Chojnickiego Centrum Kultury zaśpiewa jedna z najpopularniejszych piosenkarek na polskiej scenie muzycznej.


Musicalowa Rewia Absurdu - Miłość Ci wszystko Wypaczy

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 2 lutego 2023 r. o godz. 18:00 na wyjątkowe muzyczne show, podczas którego usłyszymy piosenki z najbardziej znanych musicali z pięknymi choreografiami.


Świąteczny koncert muzyczny

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 29 grudnia na wyjątkowy koncert świąteczny w wykonaniu niespotykanego zestawu instrumantalno-wokalnego.


Koncert zespołu EX-TREMA

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza w sobotę 26 listopada o godz. 18:00 do podziemi kościoła gimnazjalnego na Koncert Andrzejkowy w wykonaniu zespołu EX-TREMA.


Stepująca Kawiarenka na 11 listopada

Stowarzyszenie „Dworek Polski” serdecznie zaprasza 11 listopada 2022 roku 
o godzinie 16:00 na Koncert Kawiarenki Piosenki Polskiej.


Koncert Noworoczny - Grupa MoCarta symfonicznie!

Na początku Nowego Roku w Chojnickim Centrum Kultury zagości Grupa MoCarta, jeden z najbardziej znanych i lubianych kwartetów muzycznych, któremu towarzyszyć będzie Orkiestra Symfoników Bydgoskich.


Koncert "Nad dachami Paryża" - BRAK BILETÓW

Chojnickie Centrum Kultury i Chojnickie Towarzystwo Polsko-Francuskie zapraszają 23 października o godz. 17:00 na koncert z najpiękniejszymi francuskimi piosenkami wszech czasów.


VIII Powiatowy Konkurs Kawiarenki Piosenki Polskiej

Stowarzyszenie Dworek Polski zaprasza do wzięcia udziału w eliminacjach do Powiatowego Konkursu Kawiarenki Piosenki Polskiej, skierowanego do uczniów szkół podstawowych (klasy IV-VIII) oraz szkół ponadpodstawowych.


"Wróć do Sorrento" - recital o życiu Anny German BRAK ZAPROSZEŃ

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 25 września o godz. 17:00 na recital w reżyserii i wykonaniu Marty Wieczorkiewicz.


Zapisy na zajęcia muzyczne

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza do uczestnictwa w zajęciach muzycznych w sezonie artystycznym 2022/2023.


Strony

Muzyka

W Chojnickim Centrum Kultury odbywają się koncerty muzyki rozrywkowej i poważnej oraz regularne zajęcia z nauki śpiewu i gry na instrumentach. Przy ChCK działa kaszubski Zespół Pieśni i Tańca Bławatki, Big Band, zespoły muzyczne Ex-trema i Wookman oraz chór seniora Astry