Muzyka

Zgłoszenia do XXV Przeglądu Piosenki Religijnej Credo

Szkoła Podstawowa nr 1 w Chojnicach zaprasza do udziału w jubileuszowej edycji Przeglądu Piosenki Religijnej "CREDO". Przegląd odbędzie się 7 czerwca o godz. 10:30 w Amfiteatrze-Fosie Miejskiej (w przypadku niepogody zostanie przeniesiony do Bazyliki Mniejszej w Chojnicach).


Koncert "Tyle słońca" - największe przeboje Anny Jantar

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 23 maja o godz. 18:00 na koncert z okazji Dnia Matki.


Koncert zespołu Hańba!

W ramach festiwalu poetyckiego "Wszystko jest Poezja" Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 6 czerwca o godz. 18.00 na koncert zespołu Hańba!.


Koncert Tatiany Okupnik

Po kilku latach przerwy wraca na scenę z nową energią i kompozycjami. Już 2 maja 2024r. o godz. 18.00 w Chojnickim Centrum Kultury wystąpi Tatiana Okupnik.


Koncert Emilii Pawłowskiej "Niebo nad jeziorem"

Wielbiciele muzyczno - poetyckich opowieści będą zachwyceni. Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 16 maja 2024r. o godz. 19.00 na koncert Emilii Pawłowskiej z zespołem.


Chojnicki zespół Tyran wrócił z mini trasy koncertowej za granicą

Muzycy zagrali w kwietniu trzy koncerty we Francji w ramach wymiany muzycznej pomiędzy miastami partnerskimi Chojnic.


Najlepsi polscy muzycy występują w Chojnicach

Znamy laureatów Fryderyków 2024. Okazuje się, że aż czworo docenionych podczas tego najbardziej prestiżowego muzycznego plebiscytu w Polsce projektów i związanych z nimi artystów mieliśmy lub będziemy mieli okazję posłuchać na żywo na scenie Chojnickiego Centrum Kultury.


Koncert z największymi przebojami Agnieszki Osieckiej

Muzycznych spotkań z twórczością Agnieszki Osieckiej nigdy dość. W pierwszym dniu kalendarzowej wiosny, czyli 21 marca o godzinie 18.00 na scenie Chojnickiego Centrum Kultury wystąpi zespół Ponki Verters, który wykona materiał z najnowszej płyty "Szalony zielony bez" inspirowanej właśnie piosenkami Agnieszki Osieckiej.


Koncert zespołu Stare Dobre Małżeństwo - BRAK BILETÓW

Muzyczna uczta dla miłośników piosenki poetyckiej. Już 11 kwietnia 2024r. o godz. 19.00 na scenie Chojnickiego Centrum Kultury pojawi się legenda gatunku, czyli Krzysztof Myszkowski z zespołem. Będzie nastrojowo i sentymentalnie.


Koncert Michała Bajora - „No, a ja?" - BRAK BILETÓW

Michał Bajor po latach wraca do Chojnic. Już 18 kwietnia 2024r. o godz. 19.00 wystąpi na scenie Chojnickiego Centrum Kultury i zaprezentuje utwory ze swojej najnowszej pyty "No, a ja? ". To będzie wyjątkowy wieczór pełen muzycznych wspomnień i autorskich nowości.


Strony

Muzyka

W Chojnickim Centrum Kultury odbywają się koncerty muzyki rozrywkowej i poważnej oraz regularne zajęcia z nauki śpiewu i gry na instrumentach. Przy ChCK działa kaszubski Zespół Pieśni i Tańca Bławatki, Big Band, zespoły muzyczne Ex-trema i Wookman oraz chór seniora Astry

Wydarzenia