Muzyka

Koncert Noworoczny 2024 - BRAK BILETÓW

Tradycyjnie 6 stycznia zapraszamy na koncert pełen wzruszających przebojów, w którym rządzić będą dwa absolutnie wyjątkowe głosy: Sławka Uniatowskiego oraz Adeli Konop. Solistom towarzyszyć będzie niezawodna Orkiestra Symfoników Bydgoskich.


Międzynarodowy Dzień Seniora w Chojnickim Centrum Kultury

Chojnickie Centrum Kultury i Stowarzyszenie Sabat Szefowych zapraszają 18 listopada wszystkich seniorów na koncert "Powrócisz tu" z piosenkami z repertuaru Ireny Santor.


Kawiarenka na 11 listopada w Chojnicach

Stowarzyszenie „Dworek Polski” serdecznie zaprasza 11 listopada 2023 roku 
o godzinie 16:00 na Koncert Kawiarenki Piosenki Polskiej.


Koncert Katarzyny Groniec - Konstelacje

26 października 2023 r. będziemy gościć w Chojnicach niezwykłą wokalistkę, aktorkę i osobowość polskiej sceny – Katarzynę Groniec!


IX Powiatowy Konkurs Kawiarenki Piosenki Polskiej- eliminacje

Stowarzyszenie Dworek Polski zaprasza do wzięcia udziału w eliminacjach do powiatowego konkursu skierowanego do uczniów szkół podstawowych (klasy 7 i 8) oraz szkół ponadpodstawowych.


Koncert muzyki francuskiej "Między Sekwaną a Wisłą"

Chojnickie Centrum Kultury i Chojnickie Towarzystwo Polsko-Francuskie zapraszają 19 października na koncert w wykonaniu zespołu Francois TRIO.


"Siła lokalności 2023" - audycja i koncert live

Chojnickie Centrum Kultury i radio Weekend FM ponownie zapraszają na wyjątkową audycję i koncert live pod nazwą „Siła lokalności".


Big Band ogłasza zapisy!

Jeśli chcesz nauczyć się grać na instrumencie, chcesz grać w zespole, koncertować - przeczytaj uważnie!!


XI Chojnickie Noce Operetkowe

Urząd Miejski w Chojnicach i Chojnickie Centrum Kultury serdecznie zapraszają na 11. edycję Nocy Operetkowych w Fosie Miejskiej w dniach 19-20 sierpnia.


Letnie wydarzenia kulturalne w Gminie i Mieście Chojnice

Tegoroczne lato obfitować będzie w wiele bardzo ciekawych i różnorodnych propozycji kulturalnych. Mieszkańcy naszego regionu oraz turyści zobaczą koncerty, spektakle i wydarzenia, które na stałe wpisały się w kalendarz imprez Gminy i Miasta Chojnice, a także kilka nowych propozycji.


Strony

Muzyka

W Chojnickim Centrum Kultury odbywają się koncerty muzyki rozrywkowej i poważnej oraz regularne zajęcia z nauki śpiewu i gry na instrumentach. Przy ChCK działa kaszubski Zespół Pieśni i Tańca Bławatki, Big Band, zespoły muzyczne Ex-trema i Wookman oraz chór seniora Astry

Wydarzenia