Muzyka

Koncert "Tischner Mocna Nuta"

Burmistrz Chojnic i Chojnickie Centrum Kultury zapraszają 10 października o godz. 19:00 na koncert, w którym zagrają i zaśpiewają muzycy takich zespołów jak Raz Dwa Trzy, Voo Voo czy Trebunie Tutki.


Koncert "Najpiękniejsza muzyka filmowa"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 19 września na koncert Orkiestry Kameralnej PROGRESS z Gdańska, która zagra najpiękniejsze filmowe motywy muzyczne. Towarzyszyć im będzie znakomita solistka, a także wirtuozi akordeonu i fortepianu.


Koncert Zespołu Pieśni i Tańca ŚLĄSK

Burmistrz Chojnic Arseniusz Finster, Chojnickie Centrum Kultury i Promocja Regionu Chojnickiego zapraszają na uroczysty koncert z okazji 100. rocznicy powrotu Chojnic do Ojczyzny. 14 września w hali Centrum Park wystąpi Zespół Pieśni i Tańca ŚLĄSK. Chór, balet i orkiestra, łącznie 130 artystów, zaprezentują koncert „A to Polska właśnie”.


IX Chojnickie Noce Operetkowe

Urząd Miejski w Chojnicach i Chojnickie Centrum Kultury zapraszają 10 i 11 sierpnia na 9. edycję Chojnickich Nocy Operetkowych. W sobotę w Fosie Miejskiej będzie można zobaczyć przedstawienie "Wesoła Wdówka", a w niedzielę usłyszeć koncert "Viva Italia". Początek godz. 20:00.


XXV Chojnicka Noc Poetów

Urząd Miejski w Chojnicach, Chojnickie Centrum Kultury i Miejska Biblioteka Publiczna zapraszają w sobotę 3 sierpnia od godz. 18:00 do Fosy Miejskiej na 25. edycję Chojnickiej Nocy Poetów.


Koncert Francesco Napoli

16 listopada w Chojnickim Centrum Kultury wystąpi jedna z największych gwiazd włoskiej muzyki popularnej Francesco Napoli.


InterTony Festiwal 2019

Zapraszamy 15 czerwca do Chojnic, aby wziąć udział w najlepszej metalowej imprezie w regionie.


CREDO 2019

Szkoła Podstawowa nr 1 w Chojnicach zaprasza do udziału w XXII OGÓLNOPOLSKIM PRZEGLĄDZIE PIOSENKI RELIGIJNEJ - CREDO 2019 pamięci św. Jana Pawła II i św. Jana Chrzciciela - Patrona Chojnic.


KONCERT ZESPOŁU GOSPEL JOY

Jeden z najlepszych polskich chórów gospel uświetni obchody 20-lecia istnienia Zboru Kościoła Chrześcijan Baptystów w Chojnicach koncertem w Chojnickim Centrum Kultury w niedzielę 2 czerwca 2019 o godz. 17.00.


Koncert dla dzieci "Rozśpiewany Disney"

Z okazji Dnia Dziecka Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 30 maja na zaczarowany koncert, na którym usłyszymy najbardziej znane piosenki z bajek Disneya.


Strony

Muzyka

W Chojnickim Centrum Kultury odbywają się koncerty muzyki rozrywkowej i poważnej oraz regularne zajęcia z nauki śpiewu i gry na instrumentach. Przy ChCK działa kaszubski Zespół Pieśni i Tańca Bławatki, Big Band, zespoły muzyczne Ex-trema i Wookman, Orkiestra Dęta oraz chór seniora Astry