Muzyka

Wydarzenia kulturalne w Fosie Miejskiej

Tegoroczne lato obfitować będzie w wiele bardzo ciekawych propozycji kulturalnych. Chojniczanie, turyści oraz goście zobaczą koncerty, spektakle i wydarzenia, które na stałe wpisały się w kalendarz imprez Chojnic m. in.: Noc Poetów oraz Noce Operetkowe.


InterTony 2022: kiedy i kto wystąpi? Siódma edycja festiwalu już w sobotę.

W najbliższą sobotę na chojnickim stadionie Kolejarz po raz siódmy odbędą się InterTony - festiwal celebrujący międzynarodową współpracę środowisk muzycznych i wolontariackich z miast partnerskich.


Wyniki Powiatowego Konkursu Muzycznego

Poniżej przedstawiamy nagrodzone osoby w konkursie "Śpiewam z serca. Tak jak umiem", który organizowany został w ramach wydarzenia "Dzieci bez granic".


Festyn "Dzieci bez Granic"

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie i Chojnickie Centrum Kultury zapraszają na festyn z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się w piątek 3 czerwca, w Parku 1000-lecia, w godz. 16:00-19:00.


Koncert Kameralnej Orkiestry Akordeonowej Arti Sentemo

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 21 maja o godz. 17 na koncert w wykonaniu wielokrotnie nagradzanej orkiestry z Radzynia Podlaskiego.


Koncert na Dzień Matki

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 26 maja o godz. 18:00 na koncert pt. "Ach, jak przyjemnie" w wykonaniu Zespołu Solistów ARTE CON BRIO.


Konkurs "Śpiewam z serca. Tak jak umiem"

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół podstawowych do udziału w powiatowym konkursie "Śpiewam z serca. Tak jak umiem". Konkurs organizowany jest w ramach wydarzenia "Dzieci bez granic".


Festiwal InterTony: międzynarodowy program z Dezerterem na czele

InterTony to nietypowy festiwal z udziałem zagranicznych artystów, który w Chojnicach od 6 lat gromadzi fanów ciężkiej muzyki.


Festiwal Muzyczny "Siódemka łączy pokolenia"

28 kwietnia o godz. 17:00 na scenie Chojnickiego Centrum Kultury zaprezentują się uczniowie, ich rodzice, nauczyciele i absolwenci "Siódemki".


Koncert Akademickiego Chóru Uniwersytetu Morskiego w Gdyni

Parafia pw. Ścięcia Św. Jana Chrzciciela i Chojnickie Centrum Kultury zapraszają w sobotę 2 kwietnia o godz. 17:00 na koncert chóru akademickiego z Gdyni.


Strony

Muzyka

W Chojnickim Centrum Kultury odbywają się koncerty muzyki rozrywkowej i poważnej oraz regularne zajęcia z nauki śpiewu i gry na instrumentach. Przy ChCK działa kaszubski Zespół Pieśni i Tańca Bławatki, Big Band, zespoły muzyczne Ex-trema i Wookman oraz chór seniora Astry

Wydarzenia

Letnie warsztaty plastyczne

18.07.2022 - 29.07.2022