Teatr

Mikołajkowy Koncert dla Livii

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 4 grudnia (niedziela) od godz. 16.00 na Mikołajkowy Koncert dla Liwii!


Komedia "Martwa natura"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 12 stycznia 2023 r. na spektakl Bałtyckiego Teatru Dramatycznego z Koszalina, który tym razem zaprezentuje czarną komedię z wątkiem kryminalnym.


Spotkania teatralne „Zdrzadniô Tespisa”

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie zaprasza 5 listopada do Chojnickiego Centrum Kultury na przegląd teatrów kaszubskich.


Spektakl "Znaczek miłości"

10 listopada w Chojnickim Centrum Kultury będzie można zobaczyć doskonałą komedię kryminalna z czasów PRL.


Wyniki Powiatowego Konkursu Recytatorskiego EKO-ART 2022

Podczas trzech dni przesłuchań w Chojnickim Centrum Kultury zaprezentowało się łącznie 138 recytatorów. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za udział, a wyróżnione osoby nagrody rzeczowe.


Dni Kultury Kaszubsko-Pomorskiej Chojnice 2022

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie zaprasza na "Dni Kultury Kaszubsko-Pomorskiej". Szeroki program obchodów umieszczony został poniżej.


Zajęcia teatralne dla młodzieży - NABÓR!

Chojnickie Centrum Kultury ogłasza nabór na zajęcia teatralne dla młodzieży w sezonie artystycznym 2022/2023.


Spektakl "Ławeczka w słońcu"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 13 października o godz. 17:00 oraz 19:30 na najnowszą komedię w amerykańskim stylu. Autor sztuki współpracujący z Melem Brooksem zaprasza na spotkanie z trojgiem zabawnych postaci.


Zapisy na artystyczne zajęcia cyrkowe

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza dzieci i młodzież do uczestnictwa w zajęciach cyrkowych w sezonie artystycznym 2022/2023.


Powiatowy Konkurs Recytatorski EKO-ART 2022

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza do udziału w Powiatowym Konkursie Recytatorskim EKO-ART 2022. Tradycyjnie odbędzie się on w dwóch odsłonach: w języku kaszubskim i w języku polskim. Konkurs organizowany jest w ramach Dni Kultury Kaszubsko-Pomorskiej.


Strony

Teatr

Przy Chojnickim Centrum Kultury działa teatr Chojnickie Studio Rapsodyczne, które efekty swojej pracy prezentuje w Chojnicach, a także na licznych przeglądach i festiwalach teatralnych, często zdobywając nagrody i wyróżnienia. Na chojnickiej scenie regularnie występują też najlepsze teatry zawodowe i amatorskie z całej Polski.