Teatr

69. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski-WYNIKI

W Chojnickim Centrum Kultury odbyły się eliminacje powiatowe 69. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, które wyłoniły uczestników eliminacji wojewódzkich.


Bing na Żywo – "Wielkie Urodziny"

Wspaniała wiadomość dla Bingusiów i ich bliskich! Po ogromnym sukcesie serialu Bing, najbardziej uwielbiany przez dzieci na całym świecie króliczek Bing, wraz ze swoimi przyjaciółmi, pojawi się już 24 marca 2024 r. na scenie Chojnickiego Centrum Kultury.


Marzec miesiącem teatru 2024

Serdecznie zapraszamy do udziału w działaniach teatralnych związanych z Międzynarodowym Dniem Teatru, który w Chojnickim Centrum Kultury jest realizowany jako cały miesiąc poświęcony teatrowi.


Stand-up: Jerzy Kryszak "Nienażarty" - BRAK BILETÓW

Legenda polskiego kabaretu w Chojnicach. Już 4 kwietnia 2024r. o godz. 19.30 na scenie Chojnickiego Centrum Kultury wystąpi Jerzy Kryszak w programie "Nienażarty".


Spektakl teatralny "Sorry, ale ryjesz mi psyche"

W ramach marcowych obchodów Międzynarodowego Dnia Teatru Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 20 marca o godz.17:00 na przedstawienie w wykonaniu grupy teatralnej PO PROSTU DRAMAT działającej w ChCK, którą prowadzi Adriana Zakrzewska.


69. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski- eliminacje powiatowe

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych oraz dorosłych do udziału w 69. edycji wieloetapowego Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.


Spektakl komediowy "(Nie) wszystko Ci oddam"

15 lutego 2024 r. na scenie Chojnickiego Centrum Kultury widzowie zobaczą przedstawienie w doborowej obsadzie, pełne humoru i mądrej rozrywki w reżyserii Dariusza Taraszkiewicza.


Spektakl komediowy "Miłość i polityka"

Z okazji Dnia Kobiet 7 marca 2024 r. na scenie Chojnickiego Centrum Kultury widzowie obejrzą pełną zaskakujących zwrotów akcji i dobrego humoru komedię w gwiazdorskiej obsadzie.


Spektakl muzyczny "Komu piosenkę?"

Chojnickie Centrum Kultury serdecznie zaprasza 25 stycznia (czwartek) o godz. 19.00 na spektakl muzyczny z inspiracji piosenkami i humorem Kabaretu Starszych Panów.


"Kto zabił Ernesta Wintera?"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 30 listopada o godz. 12:00 na performatywne czytanie powieści "Konitzville" autorstwa Rafała Matusza.


Strony

Teatr

Przy Chojnickim Centrum Kultury działa teatr Chojnickie Studio Rapsodyczne, które efekty swojej pracy prezentuje w Chojnicach, a także na licznych przeglądach i festiwalach teatralnych, często zdobywając nagrody i wyróżnienia. Na chojnickiej scenie regularnie występują też najlepsze teatry zawodowe i amatorskie z całej Polski.

Wydarzenia