Teatr

Komedia "Mayday"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 24 stycznia o godz. 19:00 na rewelacyjny spektakl Bałtyckiego Teatru Dramatycznego z Koszali, który zaprezentuje komedię "Mayday".


Spektakl "Popatrz na Lusię" i spotkaniem z socjologiem

Zapraszamy w czwartek 27 grudnia o godzinie 17.00 na spektakl „Popatrz na Lusię”. Po spektaklu odbędzie się spotkanie z socjologiem Magdaleną Stolp, która opowie „Gdzie i jak znikają nasze dzieci”.


Premiera spektaklu "Scrooge Show"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 20 grudnia o godz. 19:00 na premierę spektaklu Chojnickiego Studia Rapsodycznego pt. "Scooge Show".


Błażej Tachasiuk najlepszym aktorem festiwalu

Chojnickie Studio Rapsodyczne na festiwalu teatralnym w Gdańsku pokazało spektakl "Kazanie XXI", za które aktor Błażej Tachasiuk otrzymał nagrodę dla najlepszego aktora.


Teatralny weekend z nagrodami

Chojnickie Studio Rapsodyczne w dniach 15-18 listopada wzięło udział w dwóch ogólnopolskich festiwalach teatralnych. W Wejherowie Studio pokazało spektakl "Popatrz na Lusię" a w Szczecinie "Romeo i...". Oba spektakle zostały nagrodzone.


Wyniki konkursu recytatorskiego Eko-Art 2018

Podczas trzech dni przesłuchań w Centrum Sztuki Collegium ARS zaprezentowało się łącznie aż 152 recytatorów. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za udział, a wyróżnione osoby nagrody rzeczowe. Zwycięzcy wystąpią w koncercie laureatów 21 października.


Powiatowy Konkurs Recytatorski EKO-ART 2018

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza do udziału w Powiatowym Konkursie Recytatorskim EKO-ART 2018. Tradycyjnie odbędzie się on w dwóch odsłonach: w języku kaszubskim i w języku polskim. Konkurs organizowany jest w ramach Dni Kultury Kaszubsko-Pomorskiej.


Otwarte warsztaty teatralne dla dzieci

Chojnickie Centrum Kultury i Chojnickie Studio Rapsodyczne zapraszają 20 września (czwartek) wszystkie dzieci w wieku od 10 do 13 lat zainteresowane teatrem na otwarte warsztaty teatralne.


Spektakl dla dzieci "Owieczka Bella"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza w środę 19 września o godz. 18:00 wszystkie dzieci na spektakl "Owieczka Bella" teatru Gili-Gili z Poznania. Przedstawienie dla osób od lat 3 do 103.


Teatralna Wymiana Doświadczeń: Tuchola-Chojnice

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza w sobotę 15 września na projekt, w ramach którego obejrzeć będzie można 3 interesujące spektakle. Dzień wcześniej przedstawienia zostaną pokazane w Tucholi.


Strony

Teatr

Przy Chojnickim Centrum Kultury działa teatr Chojnickie Studio Rapsodyczne, które efekty swojej pracy prezentuje w Chojnicach, a także na licznych przeglądach i festiwalach teatralnych, często zdobywając nagrody i wyróżnienia. Na chojnickiej scenie regularnie występują też najlepsze teatry zawodowe i amatorskie z całej Polski.

Wydarzenia

Wystawa plakatu Rosława Szaybo

18.01.2019 - 31.01.2019

Komedia "Mayday"

24.01.2019 19:00