Teatr

Spektakl "Winda do nieba czyli czworo po czterdziestce"

Z okazji Dnia Kobiet 9 marca na scenie Chojnickiego Centrum Kultury wystąpią znani i lubiani aktorzy znani ze sceny i ekranu.


Spektakl "Triathlon Story czyli chłopaki z żelaza"

15 lutego na scenie Chojnickiego Centrum Kultury widzowie będą mieli okazję zobaczyć wyjątkowo energetyczną i dynamiczną komedię w gwiazdorskiej obsadzie.


Spektakl muzyczny "HEMAR" - BRAK BILETÓW

Z okazji Dnia Babci i Dziadka Chojnickie Centrum Kultury zaprasza na spektakl muzyczny „Hemar - czyli piosenki 20-lecia międzywojennego”, który odbędzie się 19 stycznia o godz. 19.00.


FERIE 2023 z CHCK! Tydzień Drugi - 23-27 stycznia

Chojnickie Centrum Kultury oraz współpracujące z nami stowarzyszenia i zespoły zapraszają do uczestniczenia w zajęciach feryjnych 2023. ZAPISY ROZPOCZNĄ się 2 stycznia OD GODZ. 11.00. Prosimy o wysyłanie maili na wskazane poniżej adresy oraz wypełnienie załączonego dokumentu. Oto propozycje na drugi tydzień ferii od 23 do 27 stycznia.


FERIE 2023 z CHCK! Tydzień Pierwszy - 16 - 20 stycznia

Chojnickie Centrum Kultury oraz współpracujące z nami stowarzyszenia i zespoły zapraszają do uczestniczenia w zajęciach feryjnych 2023. ZAPISY ROZPOCZNĄ się 2 stycznia OD GODZ. 11.00. Prosimy o wysyłanie maili na wskazane poniżej adresy oraz wypełnienie załączonego dokumentu. Oto propozycje na pierwszy tydzień ferii od 16 do 20 stycznia.


Komedia "Martwa natura" - DODATKOWY SPEKTAKL

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 12 stycznia 2023 r. na spektakl Bałtyckiego Teatru Dramatycznego z Koszalina, który tym razem zaprezentuje czarną komedię z wątkiem kryminalnym.


Spotkanie z lektorką audiobooków Edytą Jungowską

Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach zaprasza na spotkanie z aktorką, lektorką audiobooków dla dzieci Edytą Jungowską, które odbędzie się w sobotę 17 grudnia 2022 roku o godz. 11.00 w Chojnickim Centrum Kultury. Na spotkanie obowiązują wejściówki.


Strażak Sam na Żywo - Przygoda na Biwaku

Drodzy Widzowie z Chojnic i okolic już 12 lutego 2023 r. w Chojnickim Centrum Kultury zobaczycie najnowsze przygody Strażaka Sama i jego przyjaciół.


Mikołajkowy Koncert dla Livii

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 4 grudnia (niedziela) od godz. 16.00 na Mikołajkowy Koncert dla Liwii!


Spotkania teatralne „Zdrzadniô Tespisa”

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie zaprasza 5 listopada do Chojnickiego Centrum Kultury na przegląd teatrów kaszubskich.


Strony

Teatr

Przy Chojnickim Centrum Kultury działa teatr Chojnickie Studio Rapsodyczne, które efekty swojej pracy prezentuje w Chojnicach, a także na licznych przeglądach i festiwalach teatralnych, często zdobywając nagrody i wyróżnienia. Na chojnickiej scenie regularnie występują też najlepsze teatry zawodowe i amatorskie z całej Polski.