Teatr

Premiera spektaklu "Sorry ale ryjesz mi psyche"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 28 maja o godz. 12:00 na premierę przedstawienia w wykonaniu grupy teatralnej PO PROSTU DRAMAT działającej w ChCK, którą prowadzi Adriana Zakrzewska.


Spektakl "Niespodziewany powrót"

10 czerwca na scenie Chojnickiego Centrum Kultury zaprezentuje się duet wybitnych aktorów: Daniel Olbrychski i Tomasz Karolak w sztuce francuskiego autora Serge'a Kribusa.


Spektakl "Brzechwa 2020"

Aktorzy Warszawskiego Teatru Capitol zapraszają na pełen humoru, edukacyjny i interaktywny spektakl "Brzechwa 2020". To przedstawienie o przyjaźni, zwierzętach, zdrowiu, higienie i przywarach ludzkiego charakteru.


Komedia "KACZO" - na zakończenie Nocy Muzeów 2023

Chojnickie Centrum Kultury serdecznie zaprasza 13 maja na komedię w wykonaniu aktorów poznańskiego Teatru Krytycznego.


Komedia "Stosunki na szczycie"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 18 maja na znakomitą angielską farsę w wykonaniu aktorów Bałtyckiego Teatru Dramatycznego. Dwie godziny świetnej zabawy gwarantowane!


wiosenne zwiedzanie

Wiosenne zwiedzanie ChCK

Może ostatnio wszędzie wieje chłodem, ale u nas 4 i 5 kwietnia zawiało teatrem od kulis dla naszych najmłodszych gości.


Konkurs recytatorski "Dzieciństwo wierszem malowane"- WYNIKI

27 marca w Chojnickim Centrum Kultury odbyła się kolejna edycja konkursu "Dzieciństwo wierszem malowane". Zdolności recytatorskie zaprezentowali uczniowie chojnickich szkół podstawowych.


68. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski-wyniki

W Chojnickim Centrum Kultury odbyły się eliminacje powiatowe 68. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, które wyłoniły uczestników eliminacji wojewódzkich.


HEMAR - charytatywnie

25 marca o godz. 19:00 w Chojnickim Centrum Kultury będzie można obejrzeć spektakl „Hemar - czyli piosenki 20-lecia międzywojennego”. Zebrane środki przeznaczone zostaną na rehabilitację chojniczanki Oliwii Stanke.


Spektakl "Starka"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 12 marca o godz. 14:00 na komedię w języku kaszubskim w wykonaniu chojnickiego teatru KASZËBSKÔ BINA.


Strony

Teatr

Przy Chojnickim Centrum Kultury działa teatr Chojnickie Studio Rapsodyczne, które efekty swojej pracy prezentuje w Chojnicach, a także na licznych przeglądach i festiwalach teatralnych, często zdobywając nagrody i wyróżnienia. Na chojnickiej scenie regularnie występują też najlepsze teatry zawodowe i amatorskie z całej Polski.