Teatr

"Kto zabił Ernesta Wintera?"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 30 listopada o godz. 12:00 na performatywne czytanie powieści "Konitzville" autorstwa Rafała Matusza.


Spektakl komediowy "(Nie) wszystko Ci oddam"

15 lutego 2024 r. na scenie Chojnickiego Centrum Kultury widzowie zobaczą przedstawienie w doborowej obsadzie, pełne humoru i mądrej rozrywki w reżyserii Dariusza Taraszkiewicza.


Wyniki Powiatowego Konkursu Recytatorskiego KASZUBSKI EKO-ART 2023

Podczas przesłuchań w Chojnickim Centrum Kultury zaprezentowało się łącznie 44 uczestników, którzy recytowali wiersze o tematyce przyrodniczej w języku kaszubskim. Konkurs jest organizowany w ramach Dni Kultury Kaszubsko-Pomorskiej.


Wyniki Powiatowego Konkursu Recytatorskiego POLSKI EKO-ART 2023

Podczas dwóch dni przesłuchań w Chojnickim Centrum Kultury zaprezentowało się łącznie 100 uczestników, którzy recytowali wiersze o tematyce przyrodniczej. Konkurs jest organizowany w ramach dni Kultury Kaszubsko-Pomorskiej.


Przegląd Teatrów "Zdrzadnio Tespisa"

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie oraz Chojnickie Centrum Kultury zapraszają na przegląd teatrów kaszubskich "Zdrzadnio Tespisa" 4 listopada od godz. 14.30. Przegląd odbywa się w ramach Dni Kultury Kaszubsko-Pomorskiej.


Spektakl komediowy "Odjechana farsa"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 23 listopada o godz. 18:00 na komedię w wykonaniu znanych i lubianych aktorów: Moniki Mazur i Piotra Szwedesa.


Powiatowy Konkurs Recytatorski EKO-ART 2023

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza do udziału w Powiatowym Konkursie Recytatorskim EKO-ART 2023. Tradycyjnie odbędzie się on w dwóch odsłonach: w języku kaszubskim i w języku polskim. Konkurs organizowany jest w ramach Dni Kultury Kaszubsko-Pomorskiej.


Spektakl "Czy Ty, to Ty?" Teatru Capitol

9 listopada w Chojnickim Centrum Kultury nastąpi nieoczekiwana zamiana miejsc, a wszystko z powodu pogoni za szczęściem.


"Rakugo" - teatr japoński

Chojnickie Centrum Kultury i Chojnickie Stowarzyszenie "Aikido" zapraszają 15 października (niedziela) o godz. 11:00. na spektakl teatralny utrzymany w tradycji japońskiej "Rakugo".


Teatr - grupa młodzieżowa - zapisy

Chojnickie Centrum Kultury ogłasza zapisy do projektu teatralnego dla młodzieży (dziewczyn) w wieku od 12 do 16 roku życia.


Strony

Teatr

Przy Chojnickim Centrum Kultury działa teatr Chojnickie Studio Rapsodyczne, które efekty swojej pracy prezentuje w Chojnicach, a także na licznych przeglądach i festiwalach teatralnych, często zdobywając nagrody i wyróżnienia. Na chojnickiej scenie regularnie występują też najlepsze teatry zawodowe i amatorskie z całej Polski.

Wydarzenia