Inne

Gala z okazji Jubileuszu 90-lecia Muzeum w Chojnicach

Muzeum Historyczno-Etnograficznego im. Juliana Rydzkowskiego w Chojnicach serdecznie zaprasza na uroczystość Jubileuszu 90-lecia Muzeum, która odbędzie się w czwartek 1 grudnia 2022 roku.


#mójdomkultury: ruszyła druga edycja akcji odkrywającej lokalne talenty

Akcja została zainicjowana przez Chojnickie Centrum Kultury w 2020 pandemicznym roku z myślą i w trosce o lokalnych artystów, twórców i pasjonatów podczas lockdownu. Dziś powraca w drugiej odsłonie i jest kierowana do wszystkich, którzy pragną ze swoją twórczością wyjść do szerszego grona odbiorców, zaistnieć na autorskiej wystawie, koncercie, czy performansie. Liczy się pasja i talent, bez względu na posiadane wykształcenie i doświadczenie.


31 października biura ChCK nieczynne

Informujemy, że zgodnie z zarządzeniem Burmistrza Miasta Chojnice w poniedziałek 31 października biura Chojnickiego Centrum Kultury będą nieczynne. Kino i kasa czynne od godz. 11:30.


Spotkanie z wykładowcami Akademii Sztuk Pięknych z Wrocławia

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza na spotkanie z prodziekanem Wydziału Malarstwa ASP we Wrocławiu prof. Jackiem Jarczewskim oraz asystentką Jarosławą Pabich-Szmyt.


Obchody 83. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej

Burmistrz Miasta Chojnice zaprasza 1 września na uroczystości z okazji rocznicy wybuchu II Wojny Światowej.


Film "Checz Trzebiatówka"

Film autorstwa Daniela Frymarka ukazujący zbiory etnograficzne Janusza Trzebiatowskiego w Trzebuni.


XVI Turniej Rycerski - Chojnice 2022

Bractwo Rycerskie herbu TUR oraz Chojnickie Centrum Kultury zapraszają na 16. edycję Turnieju Rycerskiego, który odbędzie się w sobotę 27 sierpnia 2022 r. w chojnickiej Fosie Miejskiej.


Wykład Moniki Szczukowskiej “Modernistyczne znaki graficzne i oznaki z lat 1956-1989 Janusza Trzebiatowskiego”

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza w środę 14 września o godz. 18:00 na wykład Moniki Szczukowskiej, historyczki sztuki i kuratorki sztuki współczesnej, o “Modernistycznych znakach graficznych i oznakach z lat 1956-1989 artysty grafika Janusza Trzebiatowskiego” i krótkiej historii nowoczesnego projektowania graficznego.


Zaproszenie bractw rycerskich na 16. Turniej Rycerski

Bracia herbu Tur i Chojnickie Centrum Kultury mają zaszczyt zaprosić na XVI TURNIEJ RYCERSKI na placu turniejowym zwanym Fosą Miejską w Chojnicach.


XXVII CHOJNICKA NOC POETÓW 2022

Chojnickie Centrum Kultury, Urząd Miejski w Chojnicach i Miejska Biblioteka Publiczna serdecznie zapraszają na XXVII Chojnicką Noc Poetów 6 sierpnia od godz. 18.00.


Strony

Chojnickie Centrum Kultury

Chojnickie Centrum Kultury to najważniejszy ośrodek wydarzeń kulturalnych nie tylko Chojnic, ale całej południowo-zachodniej części województwa pomorskiego.