Inne

Mój Uzbekistan - spotkanie z podróżnikiem

Urząd Miejski w Chojnicach i Chojnickie Centrum Kultury zapraszają 15 maja na spotkanie z prof. dr hab. Tadeuszem Palmowskim, który opowie o zabytkach, przyrodzie i tajemnicach Uzbekistanu.


Europejska Noc Muzeów - Chojnice 2019

18 maja 2019 r. w Chojnicach będzie można wziąć udział w Europejskiej Nocy Muzeów. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji, wystaw i miejsc do zwiedzania. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.


Konkurs na modernizację roku. Zagłosuj na ChCK!

Ruszył plebiscyt internetowy Modernizacja Roku & Budowa XXI w. W konkursie bierze udział modernizacja Chojnickiego Centrum Kultury.


Kino w czasie Świąt Wielkanocnych

Chojnickie Centrum Kultury pragnie złożyć wszystkim widzom, uczestnikom zajęć i osobom korzystającym z naszej oferty serdeczne życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych.


Dzień Sapera

16 kwietnia obchodzony jest Dzień Sapera czyli Święto Wojsk Inżynieryjnych. Z tej okazji zapraszamy do Chojnickiego Centrum Kultury na wydarzenie, które przybliży jak trudny, ciekawy, ale i bardzo niebezpieczny to zawód.


Spotkanie z podróżnikiem Tomaszem Tułakiem

Urząd Miejski w Chojnicach i Chojnickie Centrum Kultury zapraszają 17 kwietnia na spotkanie z Tomaszem Tułakiem, który opowie o Syberii, jeziorze Bajkał i kolei Transsyberyjskiej.


Spotkanie z Jakubem Kornhauserem

W imieniu organizatorów zapraszamy do Muzeum Janusza Trzebiatowskiego w Chojnicach na spotkanie z Jakubem Kornhauserem. Poeta przyjedzie do Chojnic w ramach happeningu II LO „Wszystko jest poezja”. Współorganizatorem wydarzenia jest Urząd Miejski w Chojnicach.


Spotkanie z Jarosławem Kretem

Urząd Miejski w Chojnicach i Chojnickie Centrum Kultury zapraszają w sobotę 9 marca o godz. 17:00 na spotkanie z podróżnikiem, fotoreporterem i dziennikarzem Jarosławem Kretem.


Spotkanie z Krzysztofem Zanussim

W niedzielę 3 marca o godz. 17:00 w Chojnickim Centrum Kultury będzie można się spotkać z jednym z najbardziej uznanych polskich reżyserów filmowych Krzysztofem Zanussim.


Koncert oraz wystawa Dworku Polskiego

Stowarzyszenie „Dworek Polski” serdecznie zaprasza 28 lutego 2019 r. o godz. 16:30 do Chojnickim Centrum Kultury na koncert oraz wystawę fotograficzną pt. „Polska w kadrze”.


Strony

Chojnickie Centrum Kultury

Chojnickie Centrum Kultury to najważniejszy ośrodek wydarzeń kulturalnych nie tylko Chojnic, ale całej południowo-zachodniej części województwa pomorskiego.