Inne

Życzenia Wielkanocne

Wielkanoc tuż tuż. Przyjmijcie od nas najserdeczniejsze życzenia.


Wydarzenie "Młodzież dla młodzieży o zdrowiu psychicznym"

W trosce o kondycję psychiczną młodzieży w regionie Szkoła Techniczna im. Dywizjonu 303 BZDZ w Chojnicach i Chojnickie Centrum Kultury zapraszają uczniów ze szkół ponadpodstawowych na wydarzenie, które odbędzie się 20 marca 2024r. o godz.10.00 w sali widowiskowej ChCK.


Nabór "Na Szlaku Kultur Chojnice 2024"

W dniu Święta Konstytucji 3 Maja 2024 roku w Chojnickim Centrum Kultury odbędzie się XI Ogólnopolski Konkurs Kapel i Zespołów Folklorystycznych "Na Szlaku Kultur Chojnice 2024".


Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

Wieczór pełen humoru i rozrywki na najwyższym poziomie. 11 maja 2024 r. o godz. 17.00 na deskach Chojnickiego Centrum Kultury wystąpi człowiek - anegdota, czyli Piotr Bałtroczyk w swoim najnowszym programie: "Starość nie jest dla mięczaków".


104. ROCZNICA POWROTU CHOJNIC DO OJCZYZNY

Burmistrz Miasta Chojnice Arseniusz Finster serdecznie zaprasza 31 stycznia na obchody powrotu Chojnic do Macierzy.


Ferie 2024 w kinie ChCK

Chojnickie Centrum Kultury w zaprasza na seanse filmowe w ramach ferii zimowych.


2 stycznia 2024r. biura ChCK nieczynne

Informujemy, że zgodnie z zarządzeniem Burmistrza Miasta Chojnice we wtorek 2 stycznia biura Chojnickiego Centrum Kultury będą nieczynne.


Życzenia na Święta i Nowy Rok

Szanowni Państwo, nadszedł czas świąt.


Stand-Up Antoni Syrek Dąbrowski

18 stycznia o godz. 19:00 na scenie Chojnickiego Centrum Kultury zaprezentuje się Antoni Syrek Dąbrowski, który zaprosi widzów na wieczór pełen komedii i konsternacji.


10 listopada biura ChCK nieczynne

Informujemy, że zgodnie z zarządzeniem Burmistrza Miasta Chojnice w piątek 10 listopada biura Chojnickiego Centrum Kultury będą nieczynne.


Strony

Chojnickie Centrum Kultury

Chojnickie Centrum Kultury to najważniejszy ośrodek wydarzeń kulturalnych nie tylko Chojnic, ale całej południowo-zachodniej części województwa pomorskiego.