Inne

Zapisy na zajęcia artystyczno- edukacyjne

Chojnickie Centrum Kultury informuje, że przyjmuje zapisy na zajęcia edukacyjne na rok szkolny 2019/2020.


Piknik z koncertem i rowerowym show "Bądź Fit i Eko"

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci i Chojnickie Centrum Kultury zapraszają 31 sierpnia na piknik kończący wakacje. W Parku Tysiąclecia mnóstwo atrakcji dla najmłodszych z rowerową akademią, koncertem dzieci i show uczestnika programu "Mam talent".


XIII Turniej Rycerski - Chojnice 2019

Chojnickie Centrum Kultury oraz Bractwo Rycerskie herbu TUR zapraszają na 13 edycję Turnieju Rycerskiego, który odbędzie się w sobotę 24 sierpnia 2019 r. w chojnickiej Fosie Miejskiej.


Kino w Chojnickim Centrum Kultury z najlepszym wynikiem w Polsce

Spośród wszystkich kin jednosalowych w Polsce najwięcej widzów obejrzało film pt. „Król lew” produkcji The Walt Disney Company w Chojnickim Centrum Kultury.


Zaproszenie bractw rycerskich na 13. Turniej Rycerski

Chojnickie Centrum Kultury oraz Bractwo Rycerskie herbu TUR mają zaszczyt zaprosić 24 sierpnia 2019 roku na 13. TURNIEJ RYCERSKI na placu turniejowym zwanym Fosą Miejską w Chojnicach.


Warsztaty fotograficzne "Pod światło"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza w sierpniu młodzież i dorosłych na warsztaty fotograficzne "Pod światło", które poprowadzi doświadczony fotograf.


Naukobus warszawskiego Centrum Nauki Kopernik w Chojnicach

22 i 23 lipca Naukobus przyjedzie do Chojnickiego Centrum Kultury. Wystawa udowadnia, że nauka zachwyca, budzi ciekawość, bawi i wciąga. Dzieci będą zachwycone. Na wystawę zaproszeni są także dorośli. W wybranych godzinach mogą ją bezpłatnie zwiedzać wszyscy chętni. 
XXI Światowy Zjazd Kaszubów - Chojnice 2019

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie i UM Chojnice pragną zaprosić Kaszubów, Pomorzan i wszystkich odwiedzających region do udziału w XXI Światowym Zjeździe Kaszubów, który odbędzie się 6 lipca 2019 roku w Chojnicach!


Mój Uzbekistan - spotkanie z podróżnikiem

Urząd Miejski w Chojnicach i Chojnickie Centrum Kultury zapraszają 15 maja na spotkanie z prof. dr hab. Tadeuszem Palmowskim, który opowie o zabytkach, przyrodzie i tajemnicach Uzbekistanu.


Europejska Noc Muzeów - Chojnice 2019

18 maja 2019 r. w Chojnicach będzie można wziąć udział w Europejskiej Nocy Muzeów. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji, wystaw i miejsc do zwiedzania. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.


Strony

Chojnickie Centrum Kultury

Chojnickie Centrum Kultury to najważniejszy ośrodek wydarzeń kulturalnych nie tylko Chojnic, ale całej południowo-zachodniej części województwa pomorskiego.