Inne

"Dworskie Zabawy" na 10–lecie Stowarzyszenia Dworek Polski

Stowarzyszenie Dworek Polski zaprasza 9 lutego 2023 roku o godz. 16:00 na uroczyste obchody Jubileuszu 10-lecia działalności.


103. ROCZNICA POWROTU CHOJNIC DO OJCZYZNY

Burmistrz Miasta Chojnice Arseniusz Finster serdecznie zaprasza 31 stycznia na obchody powrotu Chojnic do macierzy.


ChCK zatrudni akustyka

Chojnickie Centrum Kultury poszukuje operatora sprzętu elektroakustycznego.


Życzenia świąteczne

Chojnickie Centrum Kultury pragnie złożyć wszystkim widzom, uczestnikom zajęć i osobom korzystającym z naszej oferty serdeczne życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.


#mójdomkultury: ruszyła druga edycja akcji odkrywającej lokalne talenty

Akcja została zainicjowana przez Chojnickie Centrum Kultury w 2020 pandemicznym roku z myślą i w trosce o lokalnych artystów, twórców i pasjonatów podczas lockdownu. Dziś powraca w drugiej odsłonie i jest kierowana do wszystkich, którzy pragną ze swoją twórczością wyjść do szerszego grona odbiorców, zaistnieć na autorskiej wystawie, koncercie, czy performansie. Liczy się pasja i talent, bez względu na posiadane wykształcenie i doświadczenie.


Gala z okazji Jubileuszu 90-lecia Muzeum w Chojnicach

Muzeum Historyczno-Etnograficznego im. Juliana Rydzkowskiego w Chojnicach serdecznie zaprasza na uroczystość Jubileuszu 90-lecia Muzeum, która odbędzie się w czwartek 1 grudnia 2022 roku.


31 października biura ChCK nieczynne

Informujemy, że zgodnie z zarządzeniem Burmistrza Miasta Chojnice w poniedziałek 31 października biura Chojnickiego Centrum Kultury będą nieczynne. Kino i kasa czynne od godz. 11:30.


Spotkanie z wykładowcami Akademii Sztuk Pięknych z Wrocławia

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza na spotkanie z prodziekanem Wydziału Malarstwa ASP we Wrocławiu prof. Jackiem Jarczewskim oraz asystentką Jarosławą Pabich-Szmyt.


Obchody 83. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej

Burmistrz Miasta Chojnice zaprasza 1 września na uroczystości z okazji rocznicy wybuchu II Wojny Światowej.


Film "Checz Trzebiatówka"

Film autorstwa Daniela Frymarka ukazujący zbiory etnograficzne Janusza Trzebiatowskiego w Trzebuni.


Strony

Chojnickie Centrum Kultury

Chojnickie Centrum Kultury to najważniejszy ośrodek wydarzeń kulturalnych nie tylko Chojnic, ale całej południowo-zachodniej części województwa pomorskiego.