Wystawy

MUZA - wystawa Janusza Jutrzenki Trzebiatowskiego

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 16 września o godz. 18:00 na wernisaż wystawy malarstwa Janusza Jutrzenki Trzebiatowskiego pt. "Muza". Wystawa będzie czynna do 1 października.


Wystawa malarstwa Waldemara J. Marszałka

Muzeum Janusza Trzebiatowskiego i Chojnickie Centrum Kultury zapraszają na wystawę Waldemara J. Marszałka pt. "Wariacje na temat...". Finisaż wystawy oraz spotkanie z autorem odbędzie się 9 września o godz. 18:30.


Wystawa malarstwa "Cztery pory roku"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza na wystawę malarstwa Stanisławy Sierant pt. "Cztery pory roku". Wernisaż odbędzie się w czwartek 18 lipca o godz. 17:00 w sali wystawowej ChCK.


Wystawy okolicznościowe z okazji Zjazdu Kaszubów

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza do obejrzenia 3 wystaw przygotowanych z okazji XXI Światowego Zjazdu Kaszubów, które w tym roku odbędzie się w Chojnicach.


Wystawa malarstwa "Normandia. Zdarzenia"

Urząd Miejski w Chojnicach i Chojnickie Centrum Kultury zapraszają 29 czerwca o godz. 17:00 na wernisaż wystawy artysty plastyka Kazimierza Lemańczyka.


Wystawa fotograficzna "Dusza moich korzeni"

Chojnickie Centrum Kultury i Fundacja Rozwoju Ziemi Chojnickiej i Człuchowskiej w ramach festiwalu InterTony zaprasza na wystawę meksykańskiego fotografa Ivana Lobo, który będzie gościem festiwalu.


Wystawa "Polskie Ordery i Odznaczenia"

Koło Związku Solidarności Polskich Kombatantów w ramach obchodów stulecia odzyskania przez Polskę Niepodległości zaprasza 8 czerwca na wernisaż wystawy do Chojnickiego Centrum Kultury.


Wystawa "Zatrzymanie"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza na wystawę malarstwa Anny Eichler pt. "Zatrzymanie". Wernisaż będzie miał miejsce podczas Europejskiej Nocy Muzeów 18 maja o godz. 18:00. Później artystka opowie o tworzeniu murali.


Wystawa linorytu podsumowująca projekt "pARTnerzy"

Zapraszamy w sobotę 27 kwietnia o godz. 15:00 do Centrum Sztuki Collegium ARS na wystawę podsumowującą polsko-niemiecki projekt artystyczny "pARTnerzy".


Wystawa rzeźby "Nieustanna Transformacja"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 28 kwietnia na wernisaż wystawy Jarosława Urbańskiego, który zaprezentuje swoje najnowsze dzieła.


Strony