Wystawy

WYSTAWA - OBCHODY 100. rocznicy powstania CHKŻ

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza na Wystawę obrazów z kolekcji Ewy i Jerzego Steinke


Wystawa "W zdrowym ciele zdrowy duch"

Chojnickie Centrum Kultury i Zespół Szkół Specjalnych serdecznie zapraszają na Wzgórze Ewangelickie, aby obejrzeć pokonkursową wystawę plastyczną pt. „W zdrowym ciele, zdrowy duch".


30 LECIE BŁAWATKÓW - WYSTAWA

Zespół Pieśni I Tańca Bławatki działający przy Centrum Kultury w Chojnicach 24 listopada o godz.17.00 świętuje jubileusz 30-lecia swojej działalności - z tej okazji Chojnickie Centrum Kultury serdecznie zaprasza do obejrzenia wystawy poświęconej działalności zespołu.


KAZIMIERZ PUŁAKOWSKI - WYSTAWA

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza do obejrzenia wystawy poświęconej jednemu z wieloletnich pracowników - Kazimierza Pułakowskiego.


Wystawa, pt. "Drogi do Niepodległości"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza na wystawę historyczną ze zbiorów pana Bogdana Kuffla.


Wystawa "Senat wczoraj i dzisiaj"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza do obejrzenia wystawy „Senat wczoraj i dzisiaj” stworzoną z okazji obchodów 100-lecia pierwszego posiedzenia senatu w Polsce.


Wystawa "Między nami pokoleniami"

Od dziś (11.11) do 22 listopada w Chojnickim Centrum Kultury można oglądać wystawę "Między nami pokoleniami".


Wystawa „Strukturalne koniugacje”

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza na wystawę twórczości prof. Jacka Jarczewskiego i chojniczanki Jarosławy Pabich-Szmyt.


Wystawa medali poświęcona Janowi III Sobieskiemu

Do końca października w Chojnickim Centrum Kultury można oglądać wystawę eksponatów ze zbiorów Bogdana Kuffla, która poświęcona jest jednemu z naznamienitszych królów Polski.


Wystawa "Przestrzenie muzyczne"

W ramach Dni Sztuki 17 września w Chojnickim Centrum Kultury odbędzie się wernisaż wystawy najnowszych prac Janusza Trzebiatowskiego. Wystawa będzie czynna do 9 października.


Strony