Wystawy

Zwiedzaj Basztę w sobotę 2 lipca!

Muzeum Janusza Trzebiatowskiego przez pryzmat jednego artysty prezentuje rozwój polskiej sztuki w drugiej połowie XX wieku.


Muzeum Trzebiatowskiego otwarte podczas Dni Chojnic

Muzeum Janusza Trzebiatowskiego zaprasza mieszkańców i turystów, którzy będą świętować Dni Miasta w najbliższy weekend.


Wystawa Jurka Uske „Abstrakcja to muzyka mojej wyobraźni”

Chojnickie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na wystawę fotografii chojniczanina Jurka Uske. W sali wystawowej można podziwiać barwne prace stanowiące odbicie bogatej wyobraźni artysty.


Wystawa "Moja przygoda w muzeum"

Muzeum Historyczno-Etnograficzne i Chojnickie Centrum Kultury zapraszają do oglądania wystawy laureatów konkursu plastycznego "Moja przygoda w muzeum".


Wystawa plenerowa “Oblicza wolontariatu”

Fundacja Rozwoju Ziemi Chojnickiej i Człuchowskiej oraz Chojnickie Centrum Kultury serdecznie zapraszają na Stary Rynek, gdzie można oglądać wystawę fotografii Pauliny Ciesielskiej.


Fotografia, malarstwo i rzeźba w ChCK

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza na wystawę malarstwa i rzeźby Marleny Pawlak oraz fotografii tradycyjnej uczestników zajęć Krystiana Koźmińskiego.


Plenerowa wystawa "Moja miejscowość jest piękna"

Chojnickie Centrum Kultury i Szkoła Podstawowa nr 5 serdecznie zapraszają na Wzgórze Ewangelickie do obejrzenia pokonkursowej wystawy przedstawiającej miejscowości powiatu chojnickiego oczami dzieci.


Wystawa pt. "Józef Piłsudski i jego żołnierze"

Od 2 maja w Chojnickim Centrum Kultury eksponowana jest nowa wystawa poświęcona Józefowi Piłsudskiemu, który zmarł 12 maja 1935 roku w Pałacu Belwederskim w Warszawie.


Dodatkowa atrakcja podczas NOCY MUZEÓW dla dzieci

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 1-ego do 14 roku życia do udziału w zabawie „przybij pieczątki”, która będzie miała miejsce w ramach Chojnickiej Nocy Muzeów 2022.


Dwie wystawy - dwa wernisaże

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 13 maja na wernisaż wystawy fotografii osób uczestniczących w warsztatach fotografii tradycyjnej oraz rzeźby i malarstwa Marleny Pawlak.


Strony

Wydarzenia

Letnie warsztaty plastyczne

18.07.2022 - 29.07.2022