Wystawy

Wystawa Martyny Miller "Z BRAKU LASU"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza na wernisaż wystawy Martyny Miller "Z braku lasu", który odbędzie się 26 kwietnia br. o godz. 18.00 w ChCK.


Wystawa prac Konrada Zientary "Myśli, chwile, zdarzenia"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza na wystawę prac Konrada Zientary. Wernisaż odbędzie się 4 kwietnia o godzinie 16.00 w sali wystawowej ChCK.


Wystawa "Dialogi kaligraficzne"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza na wystawę prac Joanny Zakrzewskiej i Piotra Kowalskiego. Wernisaż wystawy odbędzie się 7 marca o godz. 18.00 w sali wystawowej ChCK.


Wystawa medali "O kobietach"

Kobiety na medal. Chojnickie Centrum Kultury zaprasza na wystawę poświęconą kobietom, które dzięki swoim zasługom w szczególny sposób zapisały się na kartach historii. Medale pochodzą ze zbiorów Bogdana Kuffla.


Chojnice na starych fotografiach ze zbiorów Jacka Klajny

Chojnickie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na wystawę, którą można zobaczyć w gablotach na płycie starego rynku. Wystawa jest czynna do 8 kwietnia.


Wystawa fotografii czarno-białej

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 8 lutego 2024 r. o godz. 17.00 na wernisaż wystawy pasjonatów fotografii analogowej działających w „Ciemni” przy ChCK.


Wystawa "Burmistrzowie i Przewodniczący Rady Miejskiej w Chojnicach w latach 1990-2024"

Burmistrz Miasta Chojnice zaprasza 31 stycznia o godz. 16:30 na wernisaż rysunków Dominiki Laski.


Wystawa "Gloria Victis - Chwała Zwyciężonym. Powstanie styczniowe 1863-1864"

Z okazji rocznicy Powstania styczniowego Chojnickie Centrum Kultury zaprasza na wystawę historyczną ze zbiorów Bogdana Kuffla.


Wystawa malarstwa Mariusza Reszczyńskiego

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 11 stycznia o godz. 17:00 na wernisaż wystawy malarstwa Mariusza Reszczyńskiego zatytułowanej "Afelis".


Wystawa malarstwa Jana Sabiniarza

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 7 grudnia o godz. 17.00 na wernisaż wystawy malarstwa Jana Sabiniarza zatytułowanej „W cienistej dolinie”.


Strony