Wystawy

Wystawa "Imago" Janusza Zigmanskiego

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 17 listopada o godz. 17:00 na wernisaż wystawy Janusza Zigmanskiego.


Wystawa historyczna "Za wolność naszą i waszą"

Z okazji Święta Niepodległości serdecznie zapraszamy na wystawę medali i innych artefaktów pochodzących z kolekcji Bogdana Kuffla, które ukazują złożony proces odzyskiwania przez Polskę niepodległości.


"Broń biała" - wykład w ramach Dni Kultury Japońskiej

Chojnickie Centrum Kultury i Chojnickie Stowarzyszenie "Aikido" zapraszają 15 października o godz. 13.30 w ramach obchodów X Dni Kultury Japońskiej na wykład dotyczący białej broni.


X Dni Kultury Japonii

Chojnickie Stowarzyszenie Aikido w tym roku świętuje jubileusz 30-lecia aikido w Chojnicach i z tej okazji zaprasza na kolejną edycję Dni Kultury Japonii.


II Wojna Światowa oczami kolekcjonera

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza na wystawę kolekcji zbiorów historycznych Bogdana Kuffla.


Wystawa rysunku Dominiki Laski

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza na wernisaż wystawy chojniczanki Dominiki Laski, który odbędzie się w poniedziałek 18 września o godz. 17:00.


Wystawa pasteli Janusza Trzebiatowskiego

Chojnickie Centrum Kultury w ramach Dni Sztuki zaprasza 16 września o godz. 18:15 na wernisaż malarstwa Janusza Trzebiatowskiego. Wystawa będzie czynna do 28 września.


Wystawa malarstwa Moniki Januszewskiej

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza na wystawę chojniczanki Moniki Januszewskiej. Wystawa czynna do 17 września 2023r.


WYSTAWA "WYPRAWA PRZEZ..."

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza na wystawę obrazów Piotra Zielińskiego „Wyprawa przez …”. Wernisaż odbędzie się w piątek, 4 sierpnia 2023 r. o godz. 17:00.


Wystawa "Pamiątki na szpilce"

Serdecznie zapraszamy do oglądania wakacyjnej wystawy pn. „Pamiątki na szpilce”, na której będzie można zobaczyć dwie kolekcje odznak, wpinek i znaczków.


Strony

Wydarzenia