Premiera spektaklu "Sorry ale ryjesz mi psyche"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 28 maja o godz. 12:00 na premierę przedstawienia w wykonaniu grupy teatralnej PO PROSTU DRAMAT działającej w ChCK, którą prowadzi Adriana Zakrzewska.

Scenariusz spektaklu powstał z inspiracji książką Justyny Suchanek "Jak się nie zabić i nie zwariować" oraz autorskich tekstów aktorów napisanych na potrzebę tworzenia scenariusza spektaklu.

Spektakl "Sorry ale ryjesz mi psyche" dotyczy tematyki trudności i kryzysów psychicznych w okresie dorastania oraz wskazuje na możliwości radzenia sobie w trudnych chwilach. Młodzi aktorzy pokazują nam świat, w którym żyją i niekoniecznie, jak się okazuje, jest on tym światem, którym widzimy MY Dorośli.

Wartość spektaklu stanowią autorskie teksty młodych ludzi, którzy własnym swoistym językiem chcą nam przekazać to co chcieliby od Nas Dorosłych usłyszeć.

Z uwagi na zawarte treści, które mogą okazać się zbyt trudne w odbiorze dla osób młodszych spektakl przeznaczony jest dla widza od 13 roku życia.

Chojnickie Centrum Kultury
28 maja 2023 r., godz. 12:00

Wstęp - bezpłatne zaproszenia, które można odebrać w kasie ChCK

Zapraszamy!

plakat-ada.jpg

Teatr

Przy Chojnickim Centrum Kultury działa teatr Chojnickie Studio Rapsodyczne, które efekty swojej pracy prezentuje w Chojnicach, a także na licznych przeglądach i festiwalach teatralnych, często zdobywając nagrody i wyróżnienia. Na chojnickiej scenie regularnie występują też najlepsze teatry zawodowe i amatorskie z całej Polski.