Aktualności

Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej 2019

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza uczniów szkół podstawowych i klas gimnazjalnych do udziału w 36. edycji Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej.


III Bitwa teatralna

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza w czwartek 21 lutego o godz. 19:00 na kolejną odsłonę teatralnej potyczki, w której tym razem o miano mistrza powalczą teatry z Chojnic i Słupska.


Wystawa malarstwa "Pejzaż: światło, gest i narracja"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 14 lutego o godz. 18:00 na wernisaż wystawy Jarosławy Pabich-Szmyt, która zaprezentuje malarstwo olejne.


Koncert Katarzyny Groniec "Ach"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza w czwartek 14 marca na koncert Katarzyny Groniec, która zaprezentuje swoje najnowsze utwory z płyty "Ach".


Koncert "Z batutą i humorem po świecie"

Z okazji Dnia Kobiet 7 marca w Chojnickim Centrum Kultury wystąpi Warszawska Orkiestra Kameralna "Impressione" pod batutą Macieja Niesiołowskiego, ze świetnymi solistami i ogromną dawką dobrego humoru.


  • DKF
  • 03.02.2019

Dyskusyjny Klub Filmowy w lutym 2019

Dyskusyjny Klub Filmowy "Cisza" działający przy Chojnickim Centrum Kultury zaprasza w lutym na 4 bardzo interesujące seanse filmowe. Bilety w cenie 15 zł dostępne w przedsprzedaży w Chojnickim Centrum Kultury.


Styczniowe kolędowanie ZPiT "Bławatki"

Dzieci z Zespołu Pieśni i Tańca "Bławatki" zawitały do miejscowości Zdroje, gdzie wraz z kapelą zagrały i zaśpiewały najpiękniejsze kolędy w języku kaszubskim.


Warsztaty wokalne dla młodzieży

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza w ferie zimowe na warsztaty wokalne z Magdaleną Ptaszyńską, wykładowcą w Autorskiej Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komedy w Warszawie.


Charytatywny pokaz spektaklu "Scrooge Show"

Chojnickie Centrum Kultury i Chojnickie Studio Rapsodyczne zaprasza 10 lutego o godz. 18:00 na charytatywny pokaz spektaklu pt. "Scooge Show". Zebrane pieniądze będą przekazane na budowę chojnickiego hospicjum.


Wystawa zdjęć "Lot nad Chojnicami"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza w poniedziałek 4 lutego o godz. 18:00 na wernisaż wystawy fotografii Daniela Frymarka, która przedstawia Chojnice z lotu ptaka.


Strony