Aktualności

Wystawa Martyny Miller "Z BRAKU LASU"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza na wernisaż wystawy Martyny Miller "Z braku lasu", który odbędzie się 26 kwietnia br. o godz. 18.00 w ChCK.


Najlepsi polscy muzycy występują w Chojnicach

Znamy laureatów Fryderyków 2024. Okazuje się, że aż czworo docenionych podczas tego najbardziej prestiżowego muzycznego plebiscytu w Polsce projektów i związanych z nimi artystów mieliśmy lub będziemy mieli okazję posłuchać na żywo na scenie Chojnickiego Centrum Kultury.


69. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski-WYNIKI

W Chojnickim Centrum Kultury odbyły się eliminacje powiatowe 69. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, które wyłoniły uczestników eliminacji wojewódzkich.


Koncert Emilii Pawłowskiej "Niebo nad jeziorem"

Wielbiciele muzyczno - poetyckich opowieści będą zachwyceni. Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 16 maja 2024r. o godz. 19.00 na koncert Emilii Pawłowskiej z zespołem.


Koncert Tatiany Okupnik

Po kilku latach przerwy wraca na scenę z nową energią i kompozycjami. Już 2 maja 2024r. o godz. 18.00 w Chojnickim Centrum Kultury wystąpi Tatiana Okupnik.


Wystawa prac Konrada Zientary "Myśli, chwile, zdarzenia"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza na wystawę prac Konrada Zientary. Wernisaż odbędzie się 4 kwietnia o godzinie 16.00 w sali wystawowej ChCK.


  • DKF
  • 27.03.2024

Dyskusyjny Klub Filmowy w kwietniu 2024 r.

Dyskusyjny Klub Filmowy "Cisza" działający przy Chojnickim Centrum Kultury zaprasza w kwietniu na 4 różnorodne seanse filmowe. Bilety w cenie 15 zł oraz karnety w cenie 48 zł dostępne w przedsprzedaży w Chojnickim Centrum Kultury


Życzenia Wielkanocne

Wielkanoc tuż tuż. Przyjmijcie od nas najserdeczniejsze życzenia.


Bing na Żywo – "Wielkie Urodziny"

Wspaniała wiadomość dla Bingusiów i ich bliskich! Po ogromnym sukcesie serialu Bing, najbardziej uwielbiany przez dzieci na całym świecie króliczek Bing, wraz ze swoimi przyjaciółmi, pojawi się już 24 marca 2024 r. na scenie Chojnickiego Centrum Kultury.


Marzec miesiącem teatru 2024

Serdecznie zapraszamy do udziału w działaniach teatralnych związanych z Międzynarodowym Dniem Teatru, który w Chojnickim Centrum Kultury jest realizowany jako cały miesiąc poświęcony teatrowi.


Strony