Wystawa zdjęć "Lot nad Chojnicami"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza na wystawę fotografii Daniela Frymarka, która przedstawia Chojnice z lotu ptaka. Wystawę obecnie można oglądać w kawiarni Widokowa.

To wyjątkowy projekt fotograficzny, którego autorem jest Daniel Frymark. Fotograf pokazuje miasto z zupełnie innej perspektywy. Zdjęcia pozwalają zajrzeć w nieodkryte do tej pory miejsca i spojrzeć na Chojnice inaczej niż zwykle. Miasto jest pokazane o różnych porach dnia oraz roku. Prace powstawały od lipca 2018 roku do stycznia 2019 roku. Można na nich zobaczyć między innymi zarysy średniowiecznej starówki i nadgryzione zębem czasu zabytki. Pokazane sę również współczesne miejsca, na przykład chojnickie blokowiska czy obiekty sportowe. Warto wypatrywać też ukrytych zakamarków, symetrii i kształtów widocznych tylko z większej odległości. Przygotowując wystawę, fotograf korzystał z drona.

Projekt został zrealizowany w ramach stypendium Burmistrza Miasta Chojnice dla osób zajmujących się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury i opieki nad zabytkami.

4 lutego 2019 r. godz. 18:00
Sala wystawowa Chojnickiego Centrum Kultury
Wstęp wolny

Wystawę obecnie można oglądać w kawiarni Widokowa, na Starym Rynku.

Zapraszamy!