Wyniki Powiatowego Konkursu Plastycznego "Film i Ja"

Konkurs zorganizowany został w ramach XXI Chojnickiego Filmobrania oraz z okazji 35-lecia Dyskusyjnego Klubu Flmowego.

Poniżej prezentujemy protokół z obrad Jury Powiatowego Konkursu Plastycznego "Film i Ja”. Na konkurs wpłynęły 153 prace plastyczne wykonane różnymi technikami, z których komisja konkursowa postanowiła nagrodzić i wyróżnić:

Kategoria A - Szkoła Podstawowa klasy I-III
I miejsce
Wojciech Rydzik – Sz. P. Nr 8 w Chojnicach
II miejsce
Emilia Śledź – Sz. P. nr 7 w Chojnicach
III miejsce
Zuzanna Zych – Katolicka Szkoła Podstawowa w Chojnicach
III miejsce
Michał Piekarski – Sz. P. Nr 8 w Chojnicach
III miejsce
Anna Wenus – Sz. P. Nr 8 w Chojnicach
III miejsce
Miłosz Czapiewski – Sz. P. Nr 8 w Chojnicach
III miejsce
Zuzanna Teclaf - Sz. P. Nr 8 w Chojnicach
Wyróżnienia:
Alicja Sawicka – Sz. P. nr 7 w Chojnicach
Maria Megger - – Sz. P. Nr 8 w Chojnicach
Adam Duraj – Sz. P. im. J.P. II w Brusach
Liwia Kolińska - Sz. P. nr 7 w Chojnicach
Lena Makieła - Sz. P. Nr 8 w Chojnicach

Kategoria B - Szkoła Podstawowa klasy IV-VI
I miejsce
Oliwia Stanka – Sz. P. Nr 5 w Chojnicach
I miejsce
Bartłomiej Śledź – Sz. P. Nr 7 w Chojnicach
II miejsce
Laura Windorpska – świetlica Spółdzielni Mieszkaniowej w Chojnicach
III miejsce
Anna Kalinowska – Sz. P. Nr 5 w Chojnicach
Wyróżnienia:
Julita Kartuszyńska – Sz. P. nr 1
Maksymilian Gietek - Sz. P. w Silnie
Fabian Kaźmierczak – Sz. P. w Nieżychowicach
Patrycja Galikowska - Zespół Szkolno –Przedszkolny Nr3 w Chojnicach
Wiktoria Wojtala Modrzejewska - Zespół Szkolno –Przedszkolny Nr3 w Chojnicach
Zofia Templin – Sz. P. Nr 8 w Chojnicach
Amelia Stanisławska - Zespół Szkolno –Przedszkolny Nr3 w Chojnicach
Julia Nitka - – Sz. P. Nr 8 w Chojnicach
Adrian Duraj – Sz. P. Nr 2 w Brusach
Daria Rzeźnik – Sz. P. w Silnie
Aleksandra Wasilewska – Sz. P. Nr 5 w Chojnicach
Bogna Kobus – Sz. P. w Nieżychowicach
Jagoda Matthes - Zespół Szkolno –Przedszkolny Nr3 w Chojnicach
Malwina Januszewska – Sz. P. Nr 5 w Chojnicach
Amelia Zblewska - Zespół Szkolno –Przedszkolny Nr3 w Chojnicach
Julia Klozak – ChCK
Marcelina Nowak - Zespół Szkolno –Przedszkolny Nr3 w Chojnicach

Kategoria C - Szkoła Podstawowa klasy VII-VIII
I miejsce
Julita Lemanczyk – Sz. P. w Silnie
II miejce
Ada Wiśniewska – Sz. P. nr 5 w Chojnicach
III miejsce
Jakub Nowicki – Sz. P. w Silnie
Wyróżnienia:
Amelia Gruna -Zespół Szkolno –Przedszkolny Nr3 w Chojnicach
Oliwia Diks - Sz. P. nr 5 w Chojnicach
Nicola Szreder - Zespół Szkolno –Przedszkolny Nr3 w Chojnicach
Marysia Stacherska - Sz. P Nr 1 w Chojnicach
Kinga Janicka - Zespół Szkolno –Przedszkolny Nr3 w Chojnicach

Kategoria D - Szkoły Ponadpodstawowe i dorośli
I miejsce
Maksymilian Sękowski – Technikum Nr 1 w Chojnicach
II miejsce
Szymon Liczner – świetlica Spółdzielni Mieszkaniowej w Chojnicach
II miejsce
Cezary Kroplewski – świetlica Spółdzielni Mieszkaniowej w Chojnicach
Bucław Zuzannna – Akademicki Zespół Szkół „Pomerania” LO Profil Wojskowy
Nagroda Specjalna
Roman Ziemey - Kęsowo

W trakcie oceny komisja konkursowa zwróciła uwagę na oryginalność oraz różnorodność artystyczną.
Wszyscy nagrodzeni i wyróżnieni otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się w niedzielę 22 września 2019 r. o godz. 12:00
w Chojnickim Centrum Kultury, ul. Swarożyca 1

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom konkursu oraz ich opiekunom.

Organizatorzy:
Chojnickie Centrum Kultury
Starostwo Powiatowe w Chojnicach
Europejskie Stowarzyszenie “Pomerania”
Dyskusyjny Klub Filmowy “Cisza”

Plastyka

Pracownia plastyczna Chojnickiego Centrum Kultury, która mieści się w przy Placu Niepodległości 7 w Chojnicach poprzez naukę rysunku, malarstwa, ceramiki, rzeźby oraz innych technik plastycznych zajmuje się rozwijaniem zdolności manualnych, myślenia przestrzennego oraz wyobraźni.