Uroczyste rozdanie nagród w konkursie plastycznym "Oczy otwarte na kino"

8 października w Chojnickim Centrum Kultury laureaci konkursu "Oczy otwarte na kino" odebrali dyplomy i nagrody rzeczowe.

W niedzielę o godzinie 12:00 na scenie Chojnickiego Centrum Kultury odbyła się gala wręczenia nagród w XIX Powiatowym Konkursie Plastycznym, który został zorganizowany w ramach XXV Chojnickiego Filmobrania i polegał na wykonaniu plakatu kinowego ulubionego filmu. Na konkurs wpłynęła rekordowa ilość prac plastycznych. Nadesłano 346 rysunków z całego powiatu chojnickiego.

Gratulacje, dyplomy i nagrody wręczali przedstawiciele Urzędu Miejskiego i Starostwa Powiatowego, pan Adam Kopczyński i pani Monika Garstecka. Galę poprowadził inicjator wydarzenia pan Bogdan Kuffel oraz Grzegorz Szlanga z Chojnickiego Centrum Kultury.

Wystawę prac wyróżnionych i nagrodzonych można oglądać w gablotach przed budynkiem ChCK od strony Wzgórza Ewangelickiego, pozostałe można odbierać w ChCK do końca października 2023 roku.

Organizatorzy: Chojnickie Centrum Kultury, Starostwo Powiatowe w Chojnicach, Europejskie Stowarzyszenie “Pomerania”, Dyskusyjny Klub Filmowy “Cisza”

Laureatom gratulujemy!

Plastyka

Pracownia plastyczna Chojnickiego Centrum Kultury, która mieści się w przy Placu Niepodległości 7 w Chojnicach poprzez naukę rysunku, malarstwa, ceramiki, rzeźby oraz innych technik plastycznych zajmuje się rozwijaniem zdolności manualnych, myślenia przestrzennego oraz wyobraźni.

Wydarzenia

Dni Chojnic 2024

28.06.2024 - 30.06.2024