Spotkanie z wykładowcami Akademii Sztuk Pięknych z Wrocławia

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza na spotkanie z prodziekanem Wydziału Malarstwa ASP we Wrocławiu prof. Jackiem Jarczewskim oraz asystentką Jarosławą Pabich-Szmyt.

Spotkanie jest skierowane do uczniów szkół średnich, zainteresowanych studiowaniem w przyszłości, kierunku z dziedziny sztuki. Odbędzie się w czwartek, 13 października 2022r. o godz. 10:00 w sali kinowej Chojnickiego Centrum Kultury. Reprezentanci Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu, przeprowadzą krótką prezentację niniejszej, wyższej uczelni artystycznej, przedstawią ofertę kształcenia, przybliżą Wydział Malarstwa, którego są przedstawicielami, a w szczególności postarają się odpowiedzieć na wszystkie pytania odbiorców. Na chętnych będą czekały materiały i gadżety promocyjne.

Wrocławska Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta, to od lat najwyższej kategorii ASP w kraju. Kształci młodych artystów w ramach 13 kierunków studiów, zapewniając studentom nowoczesną infrastrukturę w postaci profesjonalnie wyposażonych, wielokierunkowych pracowni. Jest jedyną uczelnią w Polsce i w Europie, która otrzymała rekomendację Substantial Equivalency NASAD czyli równoważności z akredytowanymi programami w Stanach Zjednoczonych. To najwyższa rekomendacja jaką może uzyskać uczelnia artystyczna znajdująca się poza granicami USA.

Zapraszamy!

Chojnickie Centrum Kultury

Chojnickie Centrum Kultury to najważniejszy ośrodek wydarzeń kulturalnych nie tylko Chojnic, ale całej południowo-zachodniej części województwa pomorskiego.