Spotkanie z podróżnikiem

Chojnickie Centrum Kultury serdecznie zaprasza 24 listopada na spotkanie z Pawłem Leszczyńskim, uczestnikiem Rejsu Niepodległości na Darze Młodzieży.

"POKAŻ ŚWIATU JAKA POLSKA JEST PIĘKNA” to przesłanie Rejsu Niepodległości dookoła świata pod żaglami Daru Młodzieży.

"Jestem studentem III roku Nawigacji na Uniwersytecie Morskim w Gdyni (do niedawna Akademii Morskiej w Gdyni) uczelni, która kształci przyszłych marynarzy. Ucząc się przyszłego zawodu jednocześnie realizuję swoją pasję - pasję poznawania świata, zmierzania się z trudnościami, ale przede wszystkim obcowania z przepiękną przyrodą mórz i oceanów. W ramach praktyk studenckich miałem przyjemność uczestniczyć w kilku rejsach na nanszym pięknym żaglowcu. Tym razem ta przyjemność była o tyle większa, że jest to rejs szczególny i niepowtarzalny. Opłynąłem wybrzeże Afryki promując piękno naszej Ojczyzny, ale jednocześnie zobaczyłem, jaki różnorodny i ciekawy jest świat. Chciałbym podzielić się wrażeniami z tego wyjątkowego rejsu."
opowiada Paweł Leszczyński.

Centrum Sztuki Collegium ARS (podziemia kościoła gimnazjalnego)
24 listopada (sobota)
godz. 17:00
Wstęp wolny!

Serdecznie zapraszamy!

Chojnickie Centrum Kultury

Chojnickie Centrum Kultury to najważniejszy ośrodek wydarzeń kulturalnych nie tylko Chojnic, ale całej południowo-zachodniej części województwa pomorskiego.

Wydarzenia