Spektakl "Triathlon Story czyli chłopaki z żelaza"

15 lutego na scenie Chojnickiego Centrum Kultury widzowie będą mieli okazję zobaczyć wyjątkowo energetyczną i dynamiczną komedię w gwiazdorskiej obsadzie.

W hotelowym pokoju, wieczorem, przypadkowo spotykają się czterej uczestnicy zawodów triathlonowych. Każdy z nich zjawia się tam z innego powodu i każdy z nich czegoś innego oczekuje od startu. Łączy ich triathlon a co ich dzieli? Wszystko! Mają zupełnie odmienne poglądy na życie i odmienne życiowe doświadczenia, różne temperamenty i sprzeczne charaktery, nawet poczucie humoru każdy z nich ma inne. Wydawać by się mogło, że nigdy się ze sobą nie dogadają, jednak wymykające się spod kontroli absurdalne zdarzenia powodują, że pomiędzy bohaterami zawiązuje się prawdziwe męskie porozumienie, a może nawet rodzi się męska przyjaźń. "Triathlon story" rozbraja szczerością, uwodzi potężną dawką dobrego humoru i nie zwalnia tempa ani na chwilę. Bawi widzów od pierwszej do ostatniej minuty spektaklu. Nieoczekiwane zwroty akcji, brawurowe sytuacje i mistrzowska gra aktorska gwarantują doskonałą, pełną pozytywnych emocji rozrywkę.

Występują: Waldemar Błaszczyk, Piotr Nowak, Andrzej Deskur / Leszek Lichota, Michał Żurawski
Reżyseria: Piotr Nowak
Scenariusz: Dorota Truskolaska Alibert

Chojnickie Centrum Kultury
15 lutego 2023 r., godz. 20:30
Bilety: 110 zł
(do kupienia w kasie ChCK i przez internet)

KUP BILET
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/86319/Chojnice/Triathlon+Story+-+Chłopaki+z+Żelaza/
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/86320/Chojnice/Triathlon+Story+-+Chłopaki+z+Żelaza/

Zapraszamy!

Teatr

Przy Chojnickim Centrum Kultury działa teatr Chojnickie Studio Rapsodyczne, które efekty swojej pracy prezentuje w Chojnicach, a także na licznych przeglądach i festiwalach teatralnych, często zdobywając nagrody i wyróżnienia. Na chojnickiej scenie regularnie występują też najlepsze teatry zawodowe i amatorskie z całej Polski.

Wydarzenia