Spektakl "Terror 2.0"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 21 marca o godz. 19:00 na spektakl Chojnickiego Studia Rapsodycznego "Terror 2.0".

Szanowni Państwo, jesteśmy właśnie na lotnisku. Prawdopodobnie podłożono bombę. Nikt nie wie, co się dzieje. Ochrona przeszukuje bagaże. Każdy musi zostać sprawdzony. Są dwa wyjścia: zostać na lotnisku i czekać na lot, który nie wiadomo czy się odbędzie, czy wrócić do domu i …. wrócić do domu… ale czasami powrót do domu również może być niebezpieczny…

Terroryści są wśród nas. Każdy - w pewnych sytuacjach życiowych - może być terrorystą. Wystarczy robić "małe rzeczy” - na przykład zachęcać sąsiadkę do otrucia męża. W końcu te małe rzeczy urosną do większych. Aż w końcu coś wybuchnie... w ludziach. Wszystko to jest obserwowane! Jeśli komuś się wydaje, że uniknie kary, to się myli! Przekonajcie się sami.

Terroryzm ma przecież niejedno oblicze.
Życzymy udanego lotu.

Obsada: Sebastian Mrówczyński, Piotr Rutkowski, Łukasz Sajnaj, Konrad Mówiński
Reżyseria: Grzegorz Szlanga
Scenografia: Danuta Wolińska
Projekt plakatu: Joanna Szlanga

Spektakl przeznaczony dla widzów od 15 roku życia.

Sala widowiskowo-kinowa Chojnickiego Centrum Kultury
Czwartek 21 marca, godz 19:00
Bilety:
10 zł (ulgowy), 15 zł (normalny)
Do kupienia w kasie ChCK i przez internet.

Zapraszamy!

Teatr

Przy Chojnickim Centrum Kultury działa teatr Chojnickie Studio Rapsodyczne, które efekty swojej pracy prezentuje w Chojnicach, a także na licznych przeglądach i festiwalach teatralnych, często zdobywając nagrody i wyróżnienia. Na chojnickiej scenie regularnie występują też najlepsze teatry zawodowe i amatorskie z całej Polski.