Spektakl taneczny pt. "Pełnia"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 29 września na spektakl taneczny w reżyserii i choreografii chojniczanki Natalii Rudnik.

Motto spektaklu:
„Uwierz w siebie i swoje marzenia, nów księżyca jest jak czyste płótno, na którym możesz namalować cokolwiek zechcesz” ~ Kirsty Gallagher

Spektakl ten, jest tegorocznym dyplomem Natalii Rudnik, kończącym studia magisterskie o specjalności choreograficznej, na Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Inspirowany jest opowieścią o fazach i magii księżyca. Księżyc uczy nas jednej z najważniejszych prawd życiowych: jest czas na bycie i czas na działanie.

Wraz ze zmianą faz księżyca dzieją się rzeczy magiczne, wszystko się zmienia, a ty budujesz w sobie tak wielką wiarę w siebie, że nie potrzebujesz już szukać odpowiedzi, przewodnictwa ani potwierdzenia na zewnątrz. Odnajdujesz głęboką, intuicyjną wiedzę i energię wewnątrz siebie, dzięki której tworzy się otwarta droga ku spełnieniu najskrytszych marzeń.

Tancerki: Aleksandra Sztabrowska, Julia Dzielak, Emilia Maligłówka, Patrycja Ratajczak, Aleksandra Małecka, Maria Gawryluk, Patrycja Polanisz oraz Amelia Maciejczak
Reżyseria i choreografia: Natalia Rudnik
Czas trwania: około 45 min

Projekt zrealizowany został w ramach „Stypendium Miasta Chojnice dla osób zajmujących się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury i opieki nad zabytkami”.

Chojnickie Centrum Kultury
Czwartek 29 września 2022, godz. 18:00
Bilety: bezpłatne zaproszenia do odbioru w kasie ChCK

Zapraszamy!

Taniec

W Chojnickim Centrum Kultury swoje zainteresowanie tańcem nowoczesnym rozwijają dzieci i młodzież w wieku szkolnym. Soliści, duety oraz zespoły tańca nowoczesnego Sigma i Music Dance regularnie występują na parkietach polskich i zagranicznych, odnosząc sukcesy na skalę regionalną, krajową i międzynarodową.

Wydarzenia

Dni Chojnic 2024

28.06.2024 - 30.06.2024