Spektakl komediowy "Miłość i polityka"

Z okazji Dnia Kobiet 7 marca 2024 r. na scenie Chojnickiego Centrum Kultury widzowie obejrzą pełną zaskakujących zwrotów akcji i dobrego humoru komedię w gwiazdorskiej obsadzie.

Minister Bertrand Guéraud kocha ojczyznę i żonę, ale jeszcze bardziej rajcują go pieniądze. By dorobić się fortuny, prowadzi podejrzane interesy i notorycznie łamie prawo. Przez lata pławi się w luksusach i prowadzi życie jak z bajki. Nie spodziewa się, że w jednej sekundzie cały jego świat może lec w gruzach. A wszystko za sprawą teczki z kompromitującymi go materiałami, która trafiła w niepowołane ręce. Jak wysoką cenę będzie w stanie zapłacić, żeby uniknąć skandalu? Do czego posunie się, by prawda nie wyszła na jaw? Chyba nikt nie spodziewa się, jak zakończy się ta pełna zwrotów akcji historia.

Znakomita komedia w reżyserii Anny Oberc odsłania prawdę o ludzkich namiętnościach i pokazuje, jak świat polityki wygląda od kuchni. A przy tym – bawi do łez. Skandalem byłoby jej nie zobaczyć.

Chojnickie Centrum Kultury
czwartek 7 marca 2024r., godz. 17:30 oraz 20.30
Bilety: 120 zł
( do nabycia w kasie CHCK i przez Internet)

KUP BILET

Zapraszamy!

1080x1080.jpg

Teatr

Przy Chojnickim Centrum Kultury działa teatr Chojnickie Studio Rapsodyczne, które efekty swojej pracy prezentuje w Chojnicach, a także na licznych przeglądach i festiwalach teatralnych, często zdobywając nagrody i wyróżnienia. Na chojnickiej scenie regularnie występują też najlepsze teatry zawodowe i amatorskie z całej Polski.