Spektakl "KLIMAKTERIUM 2 czyli menopauzy szał"

19 maja o godz. 17:00 na scenie Chojnickiego Centrum Kultury będzie można zobaczyć drugą część największego teatralnego hitu.

Wydawało nam się, że o klimakterium powiedzieliśmy już wszystko... Myliliśmy się! Elżbieta Jodłowska powraca z nowym hitem! „Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał” powstało na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek – już nie młodych, ale jakże młodych.

Wciąż walczące z nadwagą, ale już nie bezrobotna Pamela oraz zaradna Pani domu Zosia starym zwyczajem przybywają świętować kolejne urodziny Maliny. Tym razem spotykają się w jej, dopiero co otwartym, pubie. Brakuje tylko Krychy, która też miała przybyć, ale... tego nie zdradzimy! Za to pojawia się, obdarzona liryczną duszą, Angela, która wraz z Maliną prowadzi interes. Gdzie zaś zbierają się tak różne kobiety,
które tyle czasu się nie widziały i mają sobie wiele do powiedzenia, tam jest głośno, śmiesznie i zaczyna się zabawa!

Ponad 2000 przedstawień „Klimakterium...i już” w ciągu 8 lat od premiery wyraźnie pokazuje, że kobieta wraz z jej problemami, to temat niewyczerpany. Nasze bohaterki wyklęte wstały z poniżenia i realizują to, o co tak walczyły w pierwszej części: udowadniają, że klimakterium to nie koniec świata, a dopiero początek nowego życia.

Zupełnie nowe piosenki we wspaniałych aranżacjach i z zabawnymi tekstami, których nie można przestać nucić, złożone choreograficzne układy i ta niepowtarzalna energia, którą występujące na scenie aktorki dzielą się z publicznością. Więcej informacji, zdjęcia i filmy na stronie internetowej: www.klimakterium2.art.pl

Reżyseria: Krzysztof Jaślaw, Elżbieta Jodłowska

Obsada (występują zamiennie):

Pamela: Elżbieta Jodłowska/Małgorzata Duda /Maria Wniarska /Dorota Nowakowska
Zosia: Elżbieta Okupska / Ludmiła Warzecha / Grażyna Zielińska
Malina: Ewa Cichocka / Joanna Jeżewska / Katarzyna Kozak / Renata Zarębska
Angela: Małgorzata Gadecka / Ewa Złotowska / Dorota Wierzbicka-Matarrelli

Chojnickie Centrum Kultury
Czwartek 19 maja 2022 r., godz. 17:00
Bilety: 105 zł
(do kupienia w kasie i przez internet)

KUP BILET

Zapraszamy!

Teatr

Przy Chojnickim Centrum Kultury działa teatr Chojnickie Studio Rapsodyczne, które efekty swojej pracy prezentuje w Chojnicach, a także na licznych przeglądach i festiwalach teatralnych, często zdobywając nagrody i wyróżnienia. Na chojnickiej scenie regularnie występują też najlepsze teatry zawodowe i amatorskie z całej Polski.