Spektakl "Akompaniator"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 6 października na spektakl Bałtyckiego Teatru Dramatycznego z Koszalina, który pokaże komedię damsko-męską.

Po ogromnym sukcesie spektakli: „Związek otwarty” i „Przyszedł mężczyzna do kobiety” czas na trzecią propozycję znakomitego duetu aktorskiego BTD: Żanetty Gruszczyńskiej – Ogonowskiej i Wojciecha Rogowskiego. Tym razem to „Akompaniator” Anny Burzyńskiej, wspaniała komedia z elementami makabreski, nagłymi zwrotami akcji i mistrzowskimi pojedynkami aktorskimi. Śpiewaczka operowa i jej nieśmiały akompaniator spotykają się na próbie. On zakochany w niej beznadziejnie od 30 lat, ona nieświadoma jego uczucia. Uczucia, które jest – najdelikatniej mówiąc – bardzo dziwne… Zapraszamy!

Reżyseria: Żanetta Gruszczyńska-Ogonowska, Wojciech Rogowski
Autor: Anna Burzyńska
Dramaturgia: Tomasz Ogonowski
Obsada: Żanetta Gruszczyńska-Ogonowska, Wojciech Rogowski
Czas trwania spektaklu: 1h 20 min (bez przerwy)

Chojnickie Centrum Kultury
Czwartek 6 października 2022 r., godz. 18:00
Bilety: 40 zł

(do kupienia w kasie ChCK i przez internet)

KUP BILET

Zapraszamy!

Akompaniator - zwiastun spektaklu

Teatr

Przy Chojnickim Centrum Kultury działa teatr Chojnickie Studio Rapsodyczne, które efekty swojej pracy prezentuje w Chojnicach, a także na licznych przeglądach i festiwalach teatralnych, często zdobywając nagrody i wyróżnienia. Na chojnickiej scenie regularnie występują też najlepsze teatry zawodowe i amatorskie z całej Polski.

Wydarzenia

Dni Chojnic 2024

28.06.2024 - 30.06.2024