Recital „Nie kochać w taką noc to grzech…czyli miłość 100 lat wcześniej”

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 27 kwietnia o godz. 18:00 na muzyczną opowieść w wykonaniu Marty Wieczorkiewicz, która zaśpiewa największe przeboje ikon muzyki z początku XX wieku.

Spektakl teatralno-muzyczny oscylujący wokół piosenek z lat dwudziestych i trzydziestych, podczas którego będzie można usłyszeć największe szlagiery z tego okresu takich wykonawców jak Hanka Ordonówna, Eugeniusz Bodo, Tadeusz Faliszewski oraz Mieczysław Fogg. Głównym wątkiem łączącym twórczość owych artystów jest miłość - bo cóż bez miłości wart jest świat? Odpowiedź na to pytanie może być niejednoznaczna i trudna, ale wspólnie przeanalizujemy różne oblicza miłości - te piękne, wzruszające oraz pikantne i bolesne, które być może skłonią nas do pewnych refleksji w tym temacie.

Scenariusz, reżyseria, wykonanie - Marta Wieczorkiewicz
Muzyka - Mateusz Buse

Chojnickie Centrum Kultury
Czwartek 27 kwietnia godz. 18:00
Bilety: 25 zł
(do nabycia w kasie ChCK i przez internet)

KUP BILET

Zapraszamy!

marta-w-koncert.jpg

Muzyka

W Chojnickim Centrum Kultury odbywają się koncerty muzyki rozrywkowej i poważnej oraz regularne zajęcia z nauki śpiewu i gry na instrumentach. Przy ChCK działa kaszubski Zespół Pieśni i Tańca Bławatki, Big Band, zespoły muzyczne Ex-trema i Wookman oraz chór seniora Astry