Promocja książki dla dzieci "Janek i kot"

"Janek i kot" to pierwsza książka Grzegorza Szlangi, reżysera i instruktora Chojnickiego Centrum Kultury. Wieczór autorski odbędzie się 23 marca o godz. 18:00 w oddziale dziecięcym chojnickiej Wszechnicy.

Książka "Janek i kot" ma rekomendację Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego i otrzymała pozytywną recenzję psychologa dziecięcego. - Na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego twierdzą, że publikacja może pomóc zrozumieć dorosłym, jak strach postrzega dziecko - opowiada Grzegorz Szlanga znany do tej pory jako twórca i reżyser Chojnickiego Studia Rapsodycznego.

"Ta książka uczy młodego czytelnika, że strach był już kiedyś udziałem poprzednich pokoleń i nie ma nic nadzwyczajnego w tym, że się w nas pojawia. Jednak gdy do nas zawita, powinniśmy umieć się z nim zmierzyć i bezpardonowo go pokonać. (...) I dlatego warto przeczytać tę skromną objętościowo, ale bardzo ważną i potrzebną książkę" - to opinia prof. dr hab. Joanny Madalińskiej - Michalak, przewodniczącej Polskiego Towarzystwa Pedagogicznego.

Pozycja została wydana w kooperacji Urzędu Miejskiego w Chojnicach i Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, w nakładzie 200 egzemplarzy. Książkę będzie można nabyć za około 20 zł na piątkowej promocji. W trakcie spotkania z autorem będzie można usłyszeć fragmenty opowiadań.

Zapraszamy!

Chojnickie Centrum Kultury

Chojnickie Centrum Kultury to najważniejszy ośrodek wydarzeń kulturalnych nie tylko Chojnic, ale całej południowo-zachodniej części województwa pomorskiego.

Wydarzenia

Wystawa plakatu Rosława Szaybo

18.01.2019 - 31.01.2019

Komedia "Mayday"

24.01.2019 19:00