Musicalowa Rewia Absurdu - Miłość Ci wszystko Wypaczy

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 2 lutego 2023 r. o godz. 18:00 na wyjątkowe muzyczne show, podczas którego usłyszymy piosenki z najbardziej znanych musicali z pięknymi choreografiami.

„Miłość Ci wszystko wypaczy” to spektakl, utrzymany w konwencji nieco absurdalnej musicalowej rewii, realizowany przez trójkę artystów młodej sceny musicalowej. Zabrzmią w nim songi z musicali takich jak Cabaret, Chicago, A Chorus Line, czy The Producers, okraszone choreografiami w iście broadwayowskim stylu. Zanurzcie się w tajemniczej atmosferze, zaprawionej dozą subtelnej pikanterii, rodem ze starych klubów, pełnych dymu ze zdobionych papierośnic. W feerii smaków zawartych w kubku tej gorącej czekolady jest to jednak doznanie wyczuwalne jedynie samym czubkiem języka.

Na scenie wystąpią trzy… osobliwe indywidua z towarzyszeniem zespołu muzycznego. Nie wiadomo skąd przybyli, ani tym bardziej dokąd zmierzają. Wędrowcy, kuglarze, włóczędzy, komedianci. Ot! – Teatr Objazdowy. Grupa aktorów, którzy zawołani – przybywają, aby wśród gąszczu gładkich kroków i niespodziewanych skoków, podzielić się barwnymi historiami ze swoich (aż nazbyt) licznych wojaży. Dwóch elegantów – jeden zamyślony i powściągliwy, drugi – urokliwy i egzaltowany, a pomiędzy nimi tajemnicza, czarująca kokietka. Raczą publiczność śpiewem i tańcem w takt muzyki wykonywanej przez zespół instrumentalny. Wszyscy jacyś… ulotni, nieco ekscentryczni i niepokojący.

Czy aby na pewno ich słowa można sprowadzić jedynie do niezwiązanych ze sobą opowieści? Kim lub czym są – osobami, czy zjawami? Wyśmiewają, czy uwodzą? Żartują, czy głoszą wielkie prawdy?

Wystąpią:
Kamil Olczyk
Basia Sanecka
Łukasz Walczak
Maciej Zaforemski - fortepian
Mikołaj Kaniewski - gitara
Adam Zgrajka - perkusja

Chojnickie Centrum Kultury
2 lutego 2023 r. godz. 18:00
Bilety: 40 zł

(do kupienia w kasie ChCK i przez internet)

KUP BILET

Zapraszamy!

rewia-absurdu.jpg

Muzyka

W Chojnickim Centrum Kultury odbywają się koncerty muzyki rozrywkowej i poważnej oraz regularne zajęcia z nauki śpiewu i gry na instrumentach. Przy ChCK działa kaszubski Zespół Pieśni i Tańca Bławatki, Big Band, zespoły muzyczne Ex-trema i Wookman oraz chór seniora Astry