Musical "Narnia"

Chrześcijańska Fundacja Centrum Dobrej Nowiny zaprasza 15 września do Chojnickiego Centrum Kultury na musical "Narnia" w wykonaniu uczniów szkół z Trójmiasta i okolic.

Jeśli kochacie musicale, to koniecznie zobaczcie muzyczną adaptację powieści C. S. Lewisa – „Lew, czarownica i stara szafa”.
 Dzięki uzdolnionym, młodym artystom, przeniesiecie się do zaczarowanego świata przepełnionego baśniowym klimatem oraz magicznymi postaciami. Zapraszamy serdecznie do wspólnego zgłębiania tajemnic, jakie skrywała stara szafa profesora Kirke’a!


“Pewnego razu spotkało się dwóch artystów z Trójmiasta - Kuba Kornacki i Cezariusz Cieszyński, a to co wykreowali, przeszło ich najśmielsze oczekiwania!

 Początkowo, na próby, znalazło się dla nich miejsce w Chrześcijańskiej Szkole Podstawowej i Przedszkolu Montessori w Gdańsku, a gdy okazało się zbyt ciasne, na pomoc przybył Oliwski Ratusz Kultury. 

Dzieci grające w musicalu pracowały naprawdę ciężko, aby powstał z tego spektakl, który chwyta za serce. No i chwyta! W oczach widzów można zauważyć podziw oraz to, że taki wysiłek ma SENS.” Tym razem będą chwytać za serca widzów Chojnickiego Centrum Kultury.

Patronem wydarzenia jest chrześcijańska Fundacja Centrum Dobrej Nowiny: www.centrumdobrejnowiny.pl, która wspiera między innymi rozwój młodych talentów. Występ jest bezpłatny – po spektaklu będzie można wesprzeć dalsze działania Fundacji dobrowolną kwotą zbieraną do puszek przy wyjściach.* Libretto, teksty piosenek, muzyka, reżyseria - Kuba Kornacki, 

* Muzyka, aranżacje - Cezariusz Cieszyński,
* Przygotowanie wokalne - Joanna Klekowiecka, 

* Scenografia, kostiumy - Artur Grybek, Krzysztof Szukalski wraz z rodzicami aktorów,

* Wykonawcy - Uczniowie Chrześcijańskiej Szkoły Montessori w Gdańsku i innych szkół Trójmiasta i okolic.

Niedziela, 15 września 2019, godz. 17.00
Chojnickie Centrum Kultury
Wstęp wolny – konieczne wcześniejsze odebranie zaproszenia.

(zaproszenia do odebrania w kasie ChCK, 1 osoba może otrzymać 2 bilety, ilość miejsc ograniczona)

Zapraszamy!

Teatr

Przy Chojnickim Centrum Kultury działa teatr Chojnickie Studio Rapsodyczne, które efekty swojej pracy prezentuje w Chojnicach, a także na licznych przeglądach i festiwalach teatralnych, często zdobywając nagrody i wyróżnienia. Na chojnickiej scenie regularnie występują też najlepsze teatry zawodowe i amatorskie z całej Polski.

Wydarzenia