Mikołajkowy Koncert dla Livii

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 4 grudnia (niedziela) od godz. 16.00 na Mikołajkowy Koncert dla Liwii!

Głównym punktem programu będzie koncert piosenek popularnego „Pana Kleksa”. 14 wykonawców z Teatru PROJEKT 41 zaśpiewa takie utwory jak „Witajcie w naszej bajce”, „Kwoka”, „Planeta Fantazja”, „Kaczka dziwaczka” i wiele innych. Dla dorosłych będzie to podróż w czasy dzieciństwa, dla dzieci być może pierwszy kontakt z tymi zabawnymi, pomysłowymi, i pełnymi radości utworami. Na koniec będzie można sobie zrobić zdjęcie z ulubioną postacią z koncertu, a jeśli będzie taka chęć - ze wszystkimi jednocześnie.

Dodatkowo animatorzy z „KREATYWNYCH ANIMACJI” przygotowali z tej okazji moc atrakcji: malowanie buziek, brokatowe tatuaże, balonowe ZOO, watę cukrową.

Zgłodniali będą mogli posilić się domowej roboty ciastem, a także zaopatrzyć się w gipsową figurkę świąteczną.
Zamówiony specjalnie na tę okazję - prosto z odległej Finlandii - pojawi się również sam Św. Mikołaj!

Wszystkie atrakcje za symboliczne kwoty do puszek - całość wydarzenia odbywa się w szczytnym celu: zbieramy pieniądze na rehabilitację dla Liwii Kolińskiej.

Liwia jest chora na „MIZS” - młodzieńcze idiopatyczne zapalenie stawów wielostawowe z obecnością czynnika reumatoidalnego. Choroba ta może zaatakować każdy, nawet najmniejszy staw w organizmie dziecka, a w konsekwencji przerodzić się ZZSK (Zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa) lub RZS (Reumatoidalne zapalenie stawów ). To choroba przewlekła, która towarzyszy całe życie. Nie ma na nią lekarstwa, a nie leczona powoduje bardzo dużo bólu.

Organizatorzy: Chojnickie Centrum Kultury, Kreatywne Animacje, Projekt 41

Wstęp: wejściówka/cegiełka - 15 zł, do odbioru w kasie Chojnickiego Centrum Kultury.

koncert-dla-liwii.jpg

Teatr

Przy Chojnickim Centrum Kultury działa teatr Chojnickie Studio Rapsodyczne, które efekty swojej pracy prezentuje w Chojnicach, a także na licznych przeglądach i festiwalach teatralnych, często zdobywając nagrody i wyróżnienia. Na chojnickiej scenie regularnie występują też najlepsze teatry zawodowe i amatorskie z całej Polski.