Koncert zespołu Stare Dobre Małżeństwo - BRAK BILETÓW

Muzyczna uczta dla miłośników piosenki poetyckiej. Już 11 kwietnia 2024r. o godz. 19.00 na scenie Chojnickiego Centrum Kultury pojawi się legenda gatunku, czyli Krzysztof Myszkowski z zespołem. Będzie nastrojowo i sentymentalnie.

Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego – charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie. Koncerty tej legendarnej formacji stanowią muzyczną atrakcję na niespotykaną dotąd skalę. Stare Dobre Małżeństwo regularnie zapełnia największe i najbardziej prestiżowe sale koncertowe w kraju. Publiczność zespołu dojrzewając wraz z nim, podąża wiernie jego śladem, co stanowi wartość najwyższą z możliwych.

Skład zespołu:
Krzysztof Myszkowski – śpiew, gitara, harmonijka ustna
Wojciech Czemplik – skrzypce
Tomasz Pierzchniak – kontrabas, gitara basowa
Bolesław Pietraszkiewicz - gitary

Chojnickie Centrum Kultury
Czwartek 11 kwietnia, godz. 19.00
Bilety: 120 zł
( do nabycia w kasie ChCK i przez internet)

KUP BILET

Zapraszamy!

Stare Dobre Małżeństwo - Bieszczadzkie Anioły (Ku Dobru!)

Muzyka

W Chojnickim Centrum Kultury odbywają się koncerty muzyki rozrywkowej i poważnej oraz regularne zajęcia z nauki śpiewu i gry na instrumentach. Przy ChCK działa kaszubski Zespół Pieśni i Tańca Bławatki, Big Band, zespoły muzyczne Ex-trema i Wookman oraz chór seniora Astry