Koncert zespołów JIVE i Wookman

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza w sobotę 25 maja o godz. 18:00 na koncert zespołów JIVE oraz Wookman.

Zespół JIVE powstał w styczniu 2019 roku, a założyli go Irek Stanisławski (Evergreen), Leszek Mazur i Piotr Budnik (Spin), do projektu dołączył Marcin Łucyszyn (Minesota) i Artur Kowalski (Soulbox). JIVE jest świetną kombinacją muzyków, którzy grali różne style muzyczne, ale łączą ich dobre rockowe fascynacje. Grają muzykę melodyjną, która odzwierciedla się w ich stylistyce. Nie boją się eksperymentów, gdzie dla atrakcyjności stawiają na dobre brzmienie czerpane z najlepszych wzorców. Zespół pracuje nad materiałem skomponowanym przez Leszka Mazura i Irka Stanisławskiego, a na koncercie pojawią się również kompozycje Michała Erwarda & Irka Stanisławskiego (Evergreen) oraz parę niespodzianek.

Zespół JIVE tworzą:
Ireneusz Stanisławski - vocal,
Leszek Mazur - gitara,
Artur Kowalski - gitara basowa,
Piotr Budnik - gitara,
Marcin Łucyszyn - perkusja

Wookman to zespół grający szeroko rozumianą muzykę fusion. Kompozycje często bywają rozbudowane, pozostawiając instrumentalistom dużo miejsca na improwizację. Zespół eksperymentuje z formą utworów, rytmami i ich brzmieniem.

Skład:
Janusz Łangowski - instrumenty klawiszowe, trąbka
Maciej Klik - gitara elektryczna
Paweł Nagórski - gitara basowa
Bartłomiej Nowak - perkusja

Chojnickie Centrum Kultury
Sobota 25 maja 2019 r., godz. 18:00
Bilety:

10 zł - przedsprzedaż,
20 zł - w dniu koncertu

KUP BILET

Serdecznie zapraszamy!

Muzyka

W Chojnickim Centrum Kultury odbywają się koncerty muzyki rozrywkowej i poważnej oraz regularne zajęcia z nauki śpiewu i gry na instrumentach. Przy ChCK działa kaszubski Zespół Pieśni i Tańca Bławatki, Big Band, zespoły muzyczne Ex-trema i Wookman, Orkiestra Dęta oraz chór seniora Astry