Koncert "Trzech solistów na Dzień Matki"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza w niedzielę 27 maja o godz. 17:00 do Centrum Sztuki Collegium ARS na koncert z okazji Dnia Matki. Widzowie usłyszą utwory operowe, operetkowe, a także współczesne przeboje.

Koncert skierowany jest do szerokiego grona widzów w każdym wieku i o różnych upodobaniach muzycznych. W programie znajdą się słynne arie operetkowe, pieśni neapolitańskie, songi musicalowe, znane melodie filmowe oraz szlagiery muzyki rozrywkowej. Jeśli dodać do tego głosy artystów święcących triumfy na scenach i estradach ważniejszych ośrodków kulturowych w Polsce, to mogą mieć Państwo całkowitą pewność wspaniałych przeżyć i najwyższego poziomu artystycznego tego przedsięwzięcia.

Chcąc zrobić przyjemność publiczności i wielu melomanom sztuki operowej i operetkowej, przygotowaliśmy koncert, w którym wiążemy świat opery i operetki ze współczesną piosenką.

Wystąpią Łukasz Ratajczak (tenor), Adam Zaremba (baryton) i Szymon Rona (tenor). Śpiewakom towarzyszyć będzie pianistka Adriana Wdziękońska, która zaskoczy nas również błyskotliwą oprawą konferansjerską.

Podczas koncertu pojawią się takie tytuły jak: O sole mio Eduardo Di Capua, Granada Agusin Lara, Parla piu piano Nino Rota, Kuplety Barinkay'a z operetki ,,Baron cygański” Johana Straussa i wiele innych, znanych melodii.

Niedziela 27.05.2018 r., godz. 17:00
Centrum Sztuki Collegium ARS
(podziemia kościoła gimnazjalnego)

Wstęp: zaproszenia (ilość miejsc ograniczona)

Zaproszenia na koncert wydawane będą we wtorek, 22 maja od godz. 8:30 i od godz. 17:30 w obecnej siedzibie Chojnickiego Centrum Kultury, ul. Młodzieżowa 44 (1 osoba może otrzymać 2 zaproszenia).

Zapraszamy!

Muzyka

W Chojnickim Centrum Kultury odbywają się koncerty muzyki rozrywkowej i poważnej oraz regularne zajęcia z nauki śpiewu i gry na instrumentach. Przy ChCK działa kaszubski Zespół Pieśni i Tańca Bławatki, Big Band, zespoły muzyczne Ex-trema i Wookman, Orkiestra Dęta oraz chór seniora Astry