Koncert Tatiany Okupnik

Po kilku latach przerwy wraca na scenę z nową energią i kompozycjami. Już 2 maja 2024r. o godz. 18.00 w Chojnickim Centrum Kultury wystąpi Tatiana Okupnik.

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, prezenterka, osobowość sceniczna i medialna. Jurorka programu X-Factor. Znakiem charakterystycznym artystki jest wyjątkowa barwa głosu.

Rozpoznawalna jako pierwsza wokalistka zespołu „Blue Cafe”, z którym wydała dwa albumy: „Fanaberia” i Demi-sec”. Oba krążki osiągnęły status platynowych płyt. Hity „Do nieba, do piekła” i „You May Be in Love” na trwałe wpisały się już w kanon polskiej muzyki POP i do dziś nie schodzą z anten największych rozgłośni radiowych.

W roku 2005, po rozstaniu z Blue Cafe, Tatiana rozpoczęła solową karierę muzyczną, co zaowocowało wydaniem trzech płyt: „On My Own” (krążek pokrył się złotem), „Spider Web” i „Blizna”.

Po przerwie (ze względu na rodzinne plany), a także drugim pobycie za granicą, artystka wróciła na scenę. Zapowiedzią nadchodzącej płyty są ostatnie single „Mama idzie w długą” i „Puzzle”.

Chojnickie Centrum Kultury
Czwartek 2 maja, godz. 18.00
Bilety: 90 zł
( do nabycia w kasie ChCK i przez internet)

KUP BILET

Zapraszamy!

tatiana_koncert_plakat.png

Tatiana – Mama idzie w długą

Muzyka

W Chojnickim Centrum Kultury odbywają się koncerty muzyki rozrywkowej i poważnej oraz regularne zajęcia z nauki śpiewu i gry na instrumentach. Przy ChCK działa kaszubski Zespół Pieśni i Tańca Bławatki, Big Band, zespoły muzyczne Ex-trema i Wookman oraz chór seniora Astry

Wydarzenia