Koncert oraz wystawa Dworku Polskiego

Stowarzyszenie „Dworek Polski” serdecznie zaprasza 28 lutego 2019 r. o godz. 16:30 do Chojnickim Centrum Kultury na koncert oraz wystawę fotograficzną pt. „Polska w kadrze”.

W programie:
- wręczenie nagród uczestnikom konkursu fotograficznego,
- koncert Stowarzyszenia „Dworek Polski”, będący podsumowaniem 5 – letniej działalności organizacji,
- wystawa fotografii portretowej nawiązująca do tradycji dworku polskiego

Członkowie Stowarzyszenia "Dworek Polski", mieszkańcy Chojnic i okolic, zaprezentują się w programie: patriotycznym, Bożonarodzeniowym, 20-lecia międzywojennego oraz fragmentach spektaklu Pan Tadeusz. Nie zabraknie polskiego śpiewu, tańca i słowa jednej z najpiękniejszych kart polskiej kultury.

Zadanie ma na celu zapoznanie młodzieży z polską kulturą poprzez udział w koncercie oraz w warsztatach fotograficznych, realizowanych w pierwszej odsłonie na temat fotografii portretowej (luty 2019), następnie fotografii okolicznościowej oraz krajobrazowej, uczniów wybranych szkół Powiatu Chojnickiego.

Organizatorem zadania jest Stowarzyszenie "Dworek Polski", partnerami Chojnickie Centrum Kultury oraz Technikum nr 3 w Chojnicach, współorganizatorami: Powiat Chojnicki, Miasto Chojnice oraz Gmina Chojnice.

Zapraszamy!

Chojnickie Centrum Kultury

Chojnickie Centrum Kultury to najważniejszy ośrodek wydarzeń kulturalnych nie tylko Chojnic, ale całej południowo-zachodniej części województwa pomorskiego.