Koncert Noworoczny - Grupa MoCarta symfonicznie!

Na początku Nowego Roku w Chojnickim Centrum Kultury zagości Grupa MoCarta, jeden z najbardziej znanych i lubianych kwartetów muzycznych, któremu towarzyszyć będzie Orkiestra Symfoników Bydgoskich.

Podczas najbliższych Koncertów Noworocznych w Chojnicach najdowcipniejszy kwartet smyczkowy świata rozrasta się do rozmiarów orkiestry i tym samym musi podporządkować się dyrygentowi!
Pełen humoru program oparty został nie tylko na największych przebojach muzyki klasycznej, ale i piosenkach które nawiązują do miłości, do muzyki i żartów. Najróżniejsze gatunki i przeboje będą się przenikać tworząc spójną całość, a widzowie usłyszą wszystkie instrumenty w partiach brawurowo żartobliwych i zobaczą dobrze znanych sobie muzyków orkiestry w rolach znacznie wykraczających poza ramy klasycznych wykonań filharmonicznych. Na scenie pojawi się również znakomita solistka, Agnieszka Kowaluk – mezzosopran.

Ponieważ muzykę można podzielić jedynie na dobrą i złą, gospodarze koncertu wybrali dla słuchaczy utwory reprezentujące tylko pierwszy nurt, a cały koncert będzie fantastyczną zabawą nie tylko dla widzów, lecz także dla muzyków Orkiestry Symfoników Bydgoskich!

Wykonawcy:
Grupa MoCarta
Agnieszka Kowaluk – mezzosopran
Orkiestra Symfoników Bydgoskich
Marek Czekała – dyrygent
Emilia Czekała – gospodyni wieczoru

Chojnickie Centrum Kultury
6 stycznia 2023 r., godz. 16:00 i 19:00
Bilety:

130 zł - w przedsprzedaży do 6 grudnia
150 zł - od 7 grudnia
(bilety do kupienia w kasie ChCK i przez internet)

KUP BILET

Zapraszamy!

Muzyka

W Chojnickim Centrum Kultury odbywają się koncerty muzyki rozrywkowej i poważnej oraz regularne zajęcia z nauki śpiewu i gry na instrumentach. Przy ChCK działa kaszubski Zespół Pieśni i Tańca Bławatki, Big Band, zespoły muzyczne Ex-trema i Wookman oraz chór seniora Astry