Koncert "Niezapomniane lata 80-te"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 17 lipca 2022r. o godzinie 19:00 do Fosy Miejskiej w Chojnicach na koncert, podczas którego usłyszymy najbardziej znane i rozpoznawalne utwory z szalonych lat 80-tych minionego wieku.

Na scenie zaprezentuje się zespół The Wooders, który zagra przeboje takich wykonawców jak: Sade, Simply Red, A-ha, Zdzisławy Sośnickiej, Krystyny Prońko, Bajmu i wielu innych artystów z tamtego okresu. Gwarantujemy, że ten koncert przeniesie Państwa do najlepszych lat muzyki popularnej i wspomnienia ożyją. Dla młodszych słuchaczy będzie to kopalnia wiedzy o muzyce. Lata 80-te to czasy, kiedy umiejętności były najważniejsze, a komputery nie potrafiły jeszcze poprawiać dźwięków.

W skład zespołu wchodzą doświadczeni muzycy grający na wielu scenach w kraju i zagranicą: Paulina Rosik – wokal, Patryk Nita – instrumenty klawiszowe, Janusz Łangowski – gitara elektryczna, trąbka, Bartek Werachowski – gitara basowa, Paweł Krause – perkusja.

Produkcja: Chojnickie Centrum Kultury

Zapraszamy serdecznie!

lata-80.jpg

Muzyka

W Chojnickim Centrum Kultury odbywają się koncerty muzyki rozrywkowej i poważnej oraz regularne zajęcia z nauki śpiewu i gry na instrumentach. Przy ChCK działa kaszubski Zespół Pieśni i Tańca Bławatki, Big Band, zespoły muzyczne Ex-trema i Wookman oraz chór seniora Astry