Koncert Kawiarenki Piosenki Polskiej

W imieniu Stowarzyszenia Dworek Polski zapraszamy 11 listopada o godz. 16:00 na koncert laureatów IV Powiatowego Konkursu Kawiarenki Piosenki Polskiej.

Już w najbliższą niedzielę będziemy obchodzić 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę. 11 listopada 2018 r. o godz. 16:00 zapraszamy do Auli Szkoły Podstawowej nr 1 w Chojnicach (III. piętro), by razem uczcić ten dzień.

Na miejscu będzie tradycyjnie czekała retro kawiarenka, a laureaci IV Powiatowego Konkursu Kawiarenki Piosenki Polskiej zabiorą nas w przedwojenne czasy, śpiewając międzywojenne szlagiery. Wystąpią również uczniowie SP 1 w Chojnicach, SP w Lichnowach, członkowie Stowarzyszenia „Dworek Polski” w programie „Tańcem przez nasze dzieje”. Gwiazdą wieczoru będzie Orkiestra Dęta Świecie z programem tanecznym mażoretek.

Zapraszamy do przedwojennej kawiarni! Wstęp wolny!

Dodatkowo będzie można nas spotkać na Rynku Miejskim w Chojnicach oraz w autobusie linii nr 7 MZK Chojnice. Szczegóły odnaleźć można na plakacie. Zadanie dofinansowane jest ze środków Powiatu Chojnickiego i Gminy Miejskiej Chojnice.

Organizatorzy: Stowarzyszenie Dworek Polski,
Współorganizatorzy: Urząd Miejski w Chojnicach, Starostwo Powiatowe
Partnerzy: Chojnickie Centrum Kultury, Szkoła Podstawowa nr 1 w Chojnicach

Zapraszamy!

kawiar.jpg

Muzyka

W Chojnickim Centrum Kultury odbywają się koncerty muzyki rozrywkowej i poważnej oraz regularne zajęcia z nauki śpiewu i gry na instrumentach. Przy ChCK działa kaszubski Zespół Pieśni i Tańca Bławatki, Big Band, zespoły muzyczne Ex-trema i Wookman, Orkiestra Dęta oraz chór seniora Astry

Wydarzenia