Koncert dla dzieci "Uśmiechnięte dźwięki"

Chojnickie Centrum Kultury i Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Chojnicach zapraszają 19 sierpnia (czwartek) o godz. 17.00 na interaktywny koncert adresowany do dzieci i ich rodziców pt. "UŚMIECHNIĘTE DŹWIĘKI” w wykonaniu SIÓSTR WAJS & STONOGI.

To zespół, którego twarzami są dwie siostry Agnieszka i Patrycja piszące i śpiewające piosenki dedykowane najmłodszej części publiczności. Różnorodny styl muzyczny, edukacyjny charakter, wartościowe kompozycje i teksty to cechy, które charakteryzują piosenki Sióstr Wajs. Sam koncert utrzymany jest w charakterze interaktywnego show, do którego wciągnięte zostają całe rodziny. Siostrom towarzyszy na scenie profesjonalny zespół taneczny, który stanowi ilustrację do tematów piosenek. Kolorowe kostiumy, mnóstwo rekwizytów, ogromna dawka energii sprawiają, że dzieciaki zastygają pod sceną nie mogąc oderwać oczu od tego, co dzieję się na deskach scenicznych.

Siostry mają na koncie 2 autorskie płyty "Kolorowa Stonoga" oraz "Uśmiechnięte dźwięki". Piosenki z tych płyt można usłyszeć w TVP ABC, 4FUN KIDS, TVS, MINI MINI, Polskim Radiu Dzieciom, Jedynce Polskim Radiu i innych stacjach telewizyjnych i radiowych grających muzykę dla najmłodszych.

Bilety:
- ulgowy: 20 zł,
- normalny: 25 zł,
dostępne w kasie Chojnickiego Centrum Kultury oraz na stronie ckchojnice.pl

KUP BILET

Zapraszamy!

PROMO - KONCERT SIOSTRY WAJS & STONOGA "UŚMIECHNIĘTE DŹWIĘKI"

Muzyka

W Chojnickim Centrum Kultury odbywają się koncerty muzyki rozrywkowej i poważnej oraz regularne zajęcia z nauki śpiewu i gry na instrumentach. Przy ChCK działa kaszubski Zespół Pieśni i Tańca Bławatki, Big Band, zespoły muzyczne Ex-trema i Wookman oraz chór seniora Astry

Wydarzenia