Koncert Darii ze Śląska - BRAK BILETÓW

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 29 lutego o godz. 18:00 na koncert wyjątkowej artystki, która swoją najnowszą płytą oczarowała zarówno słuchaczy, jak i krytyków.

"Od urodzenia mieszkam na Śląsku. Miałam zostać zawodową siatkarką, ale po 11 latach treningów, kiedy nie szło mi już najlepiej zrezygnowałam i zostałam historykiem. Nie lubię wielkich miast i tłumów. Gdybym nie śpiewała, pisałabym teksty reklamowe albo powieści science-fiction. Jestem ufna, cierpię na niezdecydowanie, a w smutku czuję się najbezpieczniej." - mówi o sobie artystka.

Cechami charakterystycznymi jej płyty są mocne i bezpośrednie teksty, nad którymi Daria pracowała z Agatą Trafalską (Kortez, Kaśka Sochacka) a także brzmieniowa różnorodność, którą zawdzięcza obecności takich muzycznych postaci jak: Olek Świerkot (Kortez, Kaśka Sochacka), Paweł Krawczyk (Hey), Bartek Tyciński (Mitch&Mitch) i Hubert Zemler, Pat Stawiński, Kuba Staruszkiewicz i Kamil Pater (Natalia Przybysz), Tomek Kasiukiewicz (Artur Rojek, Mela Koteluk), a także przedstawiciele młodego pokolenia jak Kuba Dąbrowski i Żenia Shadziul.

Chojnickie Centrum Kultury
Czwartek 29 lutego 2024 r., godz. 18:00
Bilety: 80 zł
(do kupienia w kasie ChCK i przez internet)

KUP BILET

Zapraszamy!

Daria ze Śląska - Kill Bill (lyric video)

Muzyka

W Chojnickim Centrum Kultury odbywają się koncerty muzyki rozrywkowej i poważnej oraz regularne zajęcia z nauki śpiewu i gry na instrumentach. Przy ChCK działa kaszubski Zespół Pieśni i Tańca Bławatki, Big Band, zespoły muzyczne Ex-trema i Wookman oraz chór seniora Astry