Koncert COOLTURE MUSIC LIVE

8 lipca od godz. 19:00 w Fosie Miejskiej odbędzie się wydarzenie muzyczne, które ma na celu promocję lokalnych i regionalnych artystów, a także zapewnienie atrakcji dla mieszkańców i turystów wypoczywających na naszych terenach.

Będzie to kameralny koncert grany na żywo przez utalentowanych artystów, w niezwykłych aranżacjach. Tego dnia będzie można usłyszeć ulubione gatunki muzyczne. W plenerze wystąpi między innymi: Julia Stoltmann sekstet, Oskar Kucmann, Clueey, Space Bash + Henio, Amelia Szrajber z zespołem, Space Bash + Julie & Susie oraz Julia Szczypior.

Organizatorem koncertu jest Stowarzyszenie Coolture Projekt Group, Starostwo Powiatowe w Chojnicach oraz Chojnickie Centrum Kultury. Partnerami wydarzenia są APA RECORDS i Aldona Czapiewska. Patronat honorowy objął Starosta Chojnicki - Marek Szczepański. Patronat medialny nad naszym wydarzeniem objęło Radio Weekend FM.

Wydarzenie jest dofinansowane ze środków Powiatu Chojnickiego w ramach Otwartego Konkursu Ofert na zadania z zakresu kultury i sztuki na rok 2022 ogłoszoną przez Starostwo Powiatowe w Chojnicach.

Więcej informacji na fanpage'u Coolture Music Live!

Do zobaczenia na Coolture Music Live!

cml_chojnice_plakat.png

Muzyka

W Chojnickim Centrum Kultury odbywają się koncerty muzyki rozrywkowej i poważnej oraz regularne zajęcia z nauki śpiewu i gry na instrumentach. Przy ChCK działa kaszubski Zespół Pieśni i Tańca Bławatki, Big Band, zespoły muzyczne Ex-trema i Wookman oraz chór seniora Astry