Fot. Izabela Rogowska

Komedia teatralna "Kolacja na cztery ręce"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 5 października o godz. 18:00 na spektakl w wykonaniu aktorów Bałtyckiego Teatru Dramatycznego z Koszalina.

Fikcyjne spotkanie dwóch wielkich kompozytorów – Bacha i Haendla w sztuce Paula Barza. Spektakl, obok niezwykłej znajomości epoki, pokazuje pełen pasji pojedynek dwóch wielkich osobowości. Dwaj muzyczni geniusze, dwa skrajnie różne charaktery. Miłośnik londyńskich salonów, bogaty i wpływowy, ulubieniec królów siada naprzeciwko skromnego, ale uznanego i szanowanego współtowarzysza. Urodzili się w tym samym roku, ale nigdy się nie spotkali. Czy pod wyszukanymi strojami i kunsztownymi perukami mogą się kryć zwykłe ludzkie słabości? Co wyniknie z tego spotkania? Przekonacie się Państwo oglądając „Kolację na cztery ręce” w znakomitym wykonaniu Katarzyny Ulickiej – Pydy, Piotra Krótkiego i Wojciecha Rogowskiego.

Reżyseria: Jan Tomaszewicz
Obsada: Katarzyna Ulicka – Pyda, Piotr Krótki, Wojciech Rogowski

Chojnickie Centrum Kultury
Czwartek 5 października, godz. 18:00
Bilety: 50 zł
(do kupienia w kasie ChCK i przez internet)

KUP BILET

Zapraszamy!

Teatr

Przy Chojnickim Centrum Kultury działa teatr Chojnickie Studio Rapsodyczne, które efekty swojej pracy prezentuje w Chojnicach, a także na licznych przeglądach i festiwalach teatralnych, często zdobywając nagrody i wyróżnienia. Na chojnickiej scenie regularnie występują też najlepsze teatry zawodowe i amatorskie z całej Polski.

Wydarzenia