Magdalena Tatera - kierownik kina i Radosław Krajewicz - dyrektor ChCK z nagrodą od The Walt Disney Company. fot. Daniel Frymark

Kino w Chojnickim Centrum Kultury z najlepszym wynikiem w Polsce

Spośród wszystkich kin jednosalowych w Polsce najwięcej widzów obejrzało film pt. „Król lew” produkcji The Walt Disney Company w Chojnickim Centrum Kultury.

Z wielką przyjemnością informujemy, że kino w Chojnickim Centrum Kultury ustanowiło kolejny rekord frekwencji. Animowaną produkcję Disney’a „Król lew” w lipcu i sierpniu br. w naszym kinie obejrzało łącznie 7.313 widzów.

Jest to najlepszy wynik oglądalności jednego tytułu filmowego w chojnickim kinie w tym roku, a jednocześnie najwyższa frekwencja na filmie „Król lew”, jaką osiągnęło kino jednosalowe w Polsce.

"Bardzo się cieszymy, że tyle osób z Chojnic i okolic darzy nas zaufaniem i korzysta z oferty kina w Chojnickim Centrum Kultury. Serdecznie dziękujemy wszystkim widzom, który wybrali nasze kino i zapraszamy na kolejne tytuły", komentuje rekordowy wynik dyrektor ChCK Radosław Krajewicz.

W tym miesiącu kino Chojnickiego Centrum Kultury zaprezentuje jeszcze m.in. takie filmowe hity, jak "Toy story 4", "Yesterday" i "Świat w ogniu".

Chojnickie Centrum Kultury

Chojnickie Centrum Kultury to najważniejszy ośrodek wydarzeń kulturalnych nie tylko Chojnic, ale całej południowo-zachodniej części województwa pomorskiego.