Kino w Chojnickim Centrum Kultury ponownie otwarte

Ruszyła internetowa sprzedaż biletów do kina w Chojnickim Centrum Kultury. Najnowsze filmy polskie i światowe w zupełnie nowych warunkach. Niezapomniane wrażenia gwarantowane!

Po remoncie kino w Chojnickim Centrum Kultury zmieniło całkowicie swoje oblicze. W sali widowiskowo-kinowej zmieści się obecnie 339 widzów. Nowe, wygodne, profilowane fotele zapewnią wygodę nawet podczas kilkugodzinnych maratonów filmowych. Nasz obiekt został wyposażony w najnowocześniejsze technologie sceniczne. O jakość obrazu zadba projektor cyfrowy Sony SRX - R515 o rozdzielczości 4K z możliwością wyświetlania w technologii 3D, a niezapomniane wrażenia akustyczne zapewni system dźwiękowy Dolby Digital.

Od 10 grudnia 2018 r. działa nowy internetowy system sprzedaży biletów. Można już kupić bilety na pierwsze grudniowe seanse. Na otwarcie 13 grudnia przygotowaliśmy dwa specjalne pokazy. O 17:00 zagramy "Bohemian Rhapsody", a o 20:00 będzie można zobaczyć film "Venom". Bilety w kasie kina przy ul. Swarożyca będzie można kupić od czwartku 13 grudnia od godz. 16:00.

Od piątku 14 grudnia wyświetlać będziemy film animowany dla dzieci "Miśków 2-óch w Nowym Jorku", a także polską superprodukcję na święta "Miłość jest wszystkim" Cały repertuar grudniowy dostępny jest w zakładce KINO.

CENY BILETÓW NA FILMY 2D:
*od poniedziałku do czwartku:
normalny - 18 zł
ulgowy - 15 zł
*od piątku do niedzieli:
normalny - 20 zł
ulgowy - 17 zł

CENY BILETÓW NA FILMY 3D:
*od poniedziałku do czwartku:
normalny - 20 zł
ulgowy - 17 zł
*od piątku do niedzieli:
normalny - 22 zł
ulgowy – 19 zł

Kino dla seniora - 12 zł
Dyskusyjny Klub Filmowy – 15 zł
Okulary – 5 zł

Bilety ulgowe przysługują dzieciom i młodzieży uczącej się, studentom, osobom powyżej 60 roku, osobom niepełnosprawnym, za okazaniem dokumentu (zaświadczenia, legitymacji).

JAK KUPIĆ BILET?

Nowy system internetowej sprzedaży biletów jest bardzo prosty i intuicyjny. Na stronie www.ckchojnice.pl po wybraniu filmu, klikamy w seans, który nas interesuje. System przenosi nas do podglądu sali, dzięki czemu możemy wybrać dostępne miejsca. Następnie należy wybrać typ biletu. Kolejnym krokiem jest podanie danych osobowych, w tym adresu e-mail, na który zostanie dostarczony bilet. Po zaakceptowaniu zgód, klikamy przycisk "Kupuję". Wyświetli się nam podsumowanie zamówienia. Jeżeli wszystkie dane się zgadzają - akceptujemy regulamin sprzedaży internetowej i przechodzimy do ostatniego kroku. Wybieramy sposób płatności i sprawdzamy skrzynkę mailową. Bilet już na nas czeka. Należy pamiętać, że na dokonanie płatności mamy 10 minut od momentu wyboru miejsc. Jeżeli przekroczymy ten czas - proces zakupu zostanie anulowany.

Chojnickie Centrum Kultury

Chojnickie Centrum Kultury to najważniejszy ośrodek wydarzeń kulturalnych nie tylko Chojnic, ale całej południowo-zachodniej części województwa pomorskiego.

Wydarzenia