InterTony Festiwal 2018

Organizatorzy zapraszają na 3 edycję festiwalu "InterTony". 30 czerwca metal, hardcore i stoner rock zawładnie stadionem Kolejarz w Chojnicach. Na scenie pojawią się polskie oraz zagraniczne formacje muzyczne. Nie zabraknie mocnych reprezentantów gatunku, takich jak Decapitated czy rockowe Octopussy.

30 czerwca 2018 roku grupa wolontariuszy z Fundacja Rozwoju Ziemi Chojnickiej i Człuchowskiej wraz z przyjaciółmi z miast partnerskich Emsdetten (Niemcy) i Hengelo (Holandia) organizuje trzecią edycję plenerowego festiwalu muzycznego InterTony w Chojnicach! Organizatorzy chcą w ten sposób uczcić trwającą 12 lat współpracę między muzykami oraz organizacjami pozarządowymi z tych miast.

Bezpośrednią inspiracją dla organizatorów jest festiwal przeciwko rasizmowi i dyskryminacji DettenRockt organizowany w Emsdetten, w którego przeprowadzeniu co roku pomagają wolontariusze z Chojnic.

Wstęp : bezpłatny.
Miejsce: Chojnice, na terenie przy stadionie „Kolejarz 1926” przy ul. Lichnowskiej

PROGRAM
15:00 Otwarcie terenu imprezy
15:30 Koncert zespołu Perpetual
16.15 Koncert zespołu No Shelter
17:00 Koncert zespołu The Black Thunder
18:00 Koncert zespołu Mass Insanity
19:00 Koncert zespołu Octopussy
20:15 Koncert zespołu Weathered
21:30 Koncert zespołu Decapitated
23:00 Przewidywane zakończenie imprezy

Organizatorzy:
- Fundacja Rozwoju Ziemi Chojnickiej i Człuchowskiej
- Chojnickie Centrum Kultury
- Rockinitiative Emsdetten e.V.
- Jongerencentrum Cerberus

Regulamin Imprezy
Regulamin Terenu

Zapraszamy!

fot. Anka Zajkowska

Muzyka

W Chojnickim Centrum Kultury odbywają się koncerty muzyki rozrywkowej i poważnej oraz regularne zajęcia z nauki śpiewu i gry na instrumentach. Przy ChCK działa kaszubski Zespół Pieśni i Tańca Bławatki, Big Band, zespoły muzyczne Ex-trema i Wookman, Orkiestra Dęta oraz chór seniora Astry