Gala taneczna zespołów, duetów i solistów ChCK

31 stycznia o godz. 18:00 w nowych choreografiach zaprezentują się zespoły, duety i soliście Chojnickiego Centrum Kultury, a gościem specjalnym koncertu będzie Kamil Czarnecki, finalista programu You Can Dance.

Zapraszamy wszystkich miłośników tańca artystycznego na koncert, podczas którego nasze zawodniczki zaprezentują najnowsze choreografie i programy prezentowane podczas oficjalnych zawodów. W programie pokazy różnych stylów tanecznych dzieci w wieku od 6 do 18 lat.

Tancerki Chojnickiego Centrum Kultury reprezentowały Chojnice na licznych turniejach tanecznych w całej Polsce, z których przywiozły bardzo duże ilości medali. Na scenie ChCK zaprezentują się między innymi aktualne mistrzynie kraju.

Prowadzącymi galę będą Anna Gostomczyk-Wieczorkiewicz oraz gość specjalny tancerz i aktor Kamil Czarnecki, który występował w słynnej rewii Mouline Rouge w Paryżu, w Anglii, w musicalu Piotruś Pan (w Plymouth) i w warszawskim Teatrze Buffo. Pierwsze kroki w tańcu stawiał w zespole tanecznym w Kołobrzegu, jako dorosły tancerz szkolił się w Londynie i australijskim Sydney, dotarł do finałowej 10 w You Can Dance, zagrał także w serialu Tancerze i Klan.

Sala kinowo-widowiskowa Chojnickiego Centrum Kultury
Czwartek 31 stycznia, godz. 18:00

WSTĘP WOLNY

Zapraszamy!

gala_taneczna.jpg

Taniec

W Chojnickim Centrum Kultury swoje zainteresowanie tańcem nowoczesnym rozwijają dzieci i młodzież w wieku szkolnym. Soliści, duety oraz zespoły tańca nowoczesnego Sigma i Music Dance regularnie występują na parkietach polskich i zagranicznych, odnosząc sukcesy na skalę regionalną, krajową i międzynarodową.