Dzień Seniora 2021

W prezencie dla nestorów z Chojnic i okolic, Chojnickie Centrum Kultury oraz Klub Seniorów „ASTRY” zapraszają na koncert „Romantic” 14 listopada o godzinie 15.00.

Koncert, którego tytuł mówi sam za siebie, to wspaniała podróż muzyczna po najpiękniejszych przebojach muzyki rozrywkowej śpiewanej przez wybitnego tenora włoskiego Sergio Bettasa wraz ze skrzypaczką YLO Violin. W swej formie muzycznej koncert nawiązuje do występów słynnego Andrea Bocelli i cieszy się dużym sukcesem na terenie całej Polski, na długo pozostając w pamięci słuchaczy.

W ich wykonaniu usłyszymy przeboje Elvisa Presleya, Eltona Johna, Ennio Morricone, Franka Sinatry i innych. Muzycy występują wspólnie już od dwóch lat, wykonując muzykę we własnych aranżacjach oraz prezentując również własne kompozycje. Zarówno tenor jak i skrzypaczka posiadają bogate życiorysy muzyczne i wydane płyty.

Oprócz koncertu odbędą się inne atrakcje:
- występy Klubu Seniora ASTRY
- pokaz zumby Stowarzyszenia 50+
- prezentacje międzypokoleniowe: seniorzy wraz z młodzieżą z ZS Nr 2

Bezpłatne zaproszenia do odbioru w kasie kina ChCK.

Serdecznie zapraszamy!

dzien-seniora.jpg

Chojnickie Centrum Kultury

Chojnickie Centrum Kultury to najważniejszy ośrodek wydarzeń kulturalnych nie tylko Chojnic, ale całej południowo-zachodniej części województwa pomorskiego.