• DKF
  • 02.10.2019

Dyskusyjny Klub Filmowy w październiku 2019

Dyskusyjny Klub Filmowy "Cisza" działający przy Chojnickim Centrum Kultury zaprasza w październiku na 4 bardzo interesujące seanse filmowe. Bilety w cenie 15 zł oraz karnety w cenie 48 zł dostępne w przedsprzedaży w Chojnickim Centrum Kultury.

PROGRAM DKF NA PAŹDZIERNIK 2019:

7.10.2019 godz. 19:00 „NA ZAWSZE RAZEM”

Film prezentowany na Festiwalu Filmowym w Wenecji. David ma 24 lata, dorywcze prace i młodzieńcze marzenia. W wolnych chwilach pomaga siostrze w opiece nad Amandą - uroczą 7- letnią, dziewczynką. Jeden dzień, jedna chwila zmienia ich dotychczasowe życie. Atak terrorystyczny w Paryżu zabiera Amandzie mamę i Davidowi siostrę. Oboje próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości mając tylko siebie nawzajem.

14.10.2019 godz. 19:00 „PARASITE”

Zdobywca Złotej Palmy na tegorocznym festiwalu w Cannes. Mistrzowska i trzymająca w napięciu opowieść, w której czworo ludzi bez przyszłości wpada na pomysł przekrętu doskonałego. Kierowca bez pracy, gospodyni bez domu, student bez kasy i dziewczyna bez perspektyw wspólnie stworzą perfekcyjny plan: jak w najkrótszym czasie stać się kimś i zająć miejsce bogaczy. W świecie, w którym liczy się tylko wydajność i sukces, przechytrzą system i zawalczą o siebie.

21.10.2019 godz. 19:00 „SUPA MODO”

Nagrodzona Kryształowym Niedźwiedziem na Berlinale 2018 rozważna i delikatna filmowa próba oswojenia tematów związanych z odchodzeniem. Jo jest supermanką. Przy użyciu woli przesuwa przedmioty, zatrzymuje czas, a nawet zmienia wynik meczu piłkarskiego. Umiejętności dziewczynki spędzają sen z powiek jej mamie Kathryn, która obawia się o kruche zdrowie dziecka. Przed nią największe wyzwanie w życiu.

28.10.2019 godz. 19:00 „GDZIE JESTEŚ, BERNADETTE?”

Bernadette ma kochającego, choć zapracowanego męża oraz wspaniałą córkę, nastolatkę Bee, dla której jest najlepszą przyjaciółką. Uważana w kręgach designu za genialną rewolucjonistkę w dziedzinie architektury, Bernadette jest kobietą ekscentryczną, nieunikającą konfliktów z otoczeniem. Pewnego deszczowego dnia znika w dziwnych okolicznościach. Bee, która postanawia za wszelką cenę ją odnaleźć, stopniowo odkrywa zaskakujące fakty z życia matki...

[opisy dystrybutora]

Bilety: 15 zł (do nabycia w Chojnickim Centrum Kultury, ul. Swarożyca 1 lub przez Internet)
Karnet na 4 filmy: 48 zł (do nabycia tylko w kasie kina)

Zapraszamy!

Zrealizowano przy wsparciu PISF