Chojnicki Dzień Dziecka

1 czerwca zapraszamy najmłodszych do Fosy Miejskiej na wspólne świętowanie Dnia Dziecka. Startujemy o godz. 10:00!

Na scenie wystąpią dzieci i młodzież z Chojnickiego Centrum Kultury: solistki, duety i zespoły taneczne instruktorki Moniki Michalewicz; uczestnicy warsztatów cyrkowych instruktorki Idy Ryngwelskiej z programem "Cyrkologia" oraz aktorzy Projektu 41 z muzycznym przedstawieniem "Kleksy - piosenki Pana Kleksa".

1 czerwca zaprezentują się również przedszkolaki oraz dzieci i młodzież z chojnickich szkół. Odbędzie się pokaz tresury psów oraz nastąpi rozstrzygnięcie konkursów organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie. Od godz. 12:00 do 17:30 dzieci będą mogły skorzystać za darmo z przygotowanych atrakcji, m.in. z dmuchańców.

Organizatorzy: Promocja Regionu Chojnickiego, Chojnickie Centrum Kultury, Urząd Miejski w Chojnicach, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie.
Partnerzy: Regalux Krzysztof Sutowski, Meblik Sp. z o.o., Urbaniak Inwestycje, Zakłady Mięsne Skiba S.A., Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych inż. Kazimierz Ginter, Centrum Park Chojnice, Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o.,Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe, Komendy Powiatowe Państwowej Straży Pożarnej i Policji w Chojnicach.

Zapraszamy!

plakat-chddz.jpeg

Muzyka

W Chojnickim Centrum Kultury odbywają się koncerty muzyki rozrywkowej i poważnej oraz regularne zajęcia z nauki śpiewu i gry na instrumentach. Przy ChCK działa kaszubski Zespół Pieśni i Tańca Bławatki, Big Band, zespoły muzyczne Ex-trema i Wookman oraz chór seniora Astry