ChCK zatrudni akustyka

Chojnickie Centrum Kultury poszukuje operatora sprzętu elektroakustycznego.

Miejsce pracy: Chojnice

Opis stanowiska: Obsługa, montaż i demontaż instalacji elektro-akustycznej; konserwacja sprzętu i okablowania; realizacja dźwięku; inne zadania elektro-akustyczne.

Sposób zatrudnienia: umowa o pracę, praca na podstawie grafiku w równoważnym systemie czasu pracy.

Wymagania wobec kandydatów:
- wykształcenie profilowe, np. absolwent wydziału akustyki lub bez wykształcenia profilowego z minimalną 2 letnią praktyką w zawodzie;
- doświadczenie podczas obsługi koncertów muzycznych i spektakli teatralnych;
- doświadczenie w realizacji dźwięku na stanowisku FOH, monitorowym, technika sceny a także wydarzeń plenerowych,
- umiejętność realizacji nagrań studyjnych oraz koncertowych
- umiejętność analizowania oraz przygotowywania riderów technicznych
- doświadczenie w pracy z mikserami cyfrowymi
- znajomość obsługi mikserów Allen&Heath dLive oraz Behringer X32 w stopniu zaawansowanym
- umiejętność konfiguracji systemów liniowych (D&B audiotechnik, NAW Performance Audio, Linea Research)
- Umiejętność projektowania systemu liniowego za pomocą programów predykcyjnych i pomiarowych (ArrayCalc, EASE Focus, Rational Acoustics Smaart)
- Znajomość oprogramowania typu Digital Audio Workstation (Apple Logic, Reaper)
- znajomość obsługi i konfiguracji systemów bezprzewodowych (Audio-technica, Shure, Sennheiser)

Mile widziane:
- znajomość obsługi urządzeń oświetleniowych, protokołu DMX i ArtNet
- znajomość obsługi konsoli oświetleniowej ChamSys MagicQ
- uprawnienia SEP do 1kV

Inne pożądane cechy:
- komunikatywność, dyspozycyjność, sumienność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność organizowania pracy własnej, znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
 
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
CV prosimy składać do 30 stycznia 2023 roku na adres:
Chojnickie Centrum Kultury, ul. Swarożyca 1, 89-600 Chojnice z dopiskiem “operator sprzętu elektroakustycznego“,
e-mail: sekretariat@ckchojnice.pl
 
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Zgadzam się na przetwarzanie przez Chojnickie Centrum Kultury danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.
Jeżeli chcesz, aby pracodawca zachował Twoje CV w swojej bazie dla celów innych rekrutacji niż wskazana w ogłoszeniu o pracę, zamieść dodatkowo w CV następującą klauzulę.
Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.
 
Jednocześnie potwierdzam, że zostałem poinformowany, iż:
• Administratorem moich danych osobowych jest Chojnickie Centrum Kultury z siedzibą w Chojnicach, ul. Swarożyca 1.
• Osobą , z którą można kontaktować się w sprawach związanych  danymi osobowymi jest Inspektor Ochrony Danych Osobowych. Kontakt do administratora : poczta elektroniczna: iodo@ckchojnice.pl lub poczta tradycyjna: Chojnickie Centrum Kultury, ul. Swarożyca 1, 89-600 Chojnice
• Moje dane osobowe będą przetwarzane gdyż jest to niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko, w związku z którym udostępniłem moje dane osobowe, jak również związanych z jego przeprowadzeniem obowiązków wynikających z przepisów prawa.
• Moje dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od ukończenia rekrutacji.
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przeprowadzenia rekrutacji w celu zatrudnienia w Chojnickim Centrum Kultury z siedzibą w Chojnicach.
• Posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
• Dane mogą być udostępniane jedynie organom państwa upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów prawa krajowego.
• Podane dane będą przetwarzane zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz innych przepisów prawa.
• Mam prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do ich wycofania. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
• Mam prawo do przenoszenia swoich danych do innego administratora.
• Przysługuje mi prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, z siedzibą w Warszawie ul. Stawki 2.
Podanie danych osobowych jest warunkiem przeprowadzenia rekrutacji w celu zatrudnienia w w Chojnickim Centrum Kultury z siedzibą w Chojnicach.

Chojnickie Centrum Kultury

Chojnickie Centrum Kultury to najważniejszy ośrodek wydarzeń kulturalnych nie tylko Chojnic, ale całej południowo-zachodniej części województwa pomorskiego.