Charytatywny pokaz spektaklu "Scrooge Show"

Chojnickie Centrum Kultury i Chojnickie Studio Rapsodyczne zaprasza 10 lutego o godz. 18:00 na charytatywny pokaz spektaklu pt. "Scooge Show". Zebrane pieniądze będą przekazane na budowę chojnickiego hospicjum.

Spektakl z inspiracji "Opowieścią Wigilijną" Karola Dickensa. Adaptacja Grzegorza Szlangi przenosi historię o samolubnym człowieku w realia XXI wieku. Scrooge jest gospodarzem telewizyjnego show. Spektakl łączy w sobie elementy filmowe i sceniczne. Bohater spotyka na swojej drodze duchy, które pozwalają mu zreflektować się co do drogi, którą obrał w życiu.

Spektakl przeznaczony dla widzów od 14 roku życia.

Obsada: Daria Kwiatkowska, Agnieszka Schreiber-Gut, Marta Chmara, Róża Stolp, Łukasz Sajnaj, Sebastian Mrówczyński, David McCool, Grzegorz Szlanga
Obsada filmu: Beata i Piotr Czapiewscy, Wiktoria Ringwelska, Alex McCool
Reżyseria: Grzegorz Szlanga

Sala kinowo-widowiskowa Chojnickiego Centrum Kultury
Niedziela 10 lutego 2019 r, godz. 18:00

Bilet wstępu: datek na rzecz budowy hospicjum (10zł), zbierany przed wejściem na spektakl do puszki TPH. Każdy widz otrzyma mały słodki upominek.

Zapraszamy!

scrooge.jpg

Teatr

Przy Chojnickim Centrum Kultury działa teatr Chojnickie Studio Rapsodyczne, które efekty swojej pracy prezentuje w Chojnicach, a także na licznych przeglądach i festiwalach teatralnych, często zdobywając nagrody i wyróżnienia. Na chojnickiej scenie regularnie występują też najlepsze teatry zawodowe i amatorskie z całej Polski.