BARANOVSKI w listopadzie zagra w Chojnicach

Takie przeboje jak "Czułe miejsce" czy "Lubię być z nią" będzie można usłyszeć 13 listopada w Chojnickim Centrum Kultury. Kilka tygodni po wydaniu drugiej płyty zatytułowanej “Baranovski 2”, artysta zagra swój pierwszy koncert w Chojnicach.

Wojtek Baranowski zapracował na udany debiut, wydając szeroko ogrywane i nagradzane single, występując na najważniejszych festiwalach w kraju. Wokalista, kompozytor i producent, w show biznesie zaistniał dzięki udziałowi w programie “The Voice of Poland”. Znany także z występów z grupą Xxanaxx.

Od 2018 roku nagrywa i koncertuje w ramach swojego autorskiego projektu, osiągając niekwestionowane sukcesy. Jego pierwszy album “Zbiór” w zgodnej opinii krytyków jest jednym z najbardziej udanych wydawnictw w polskim popie ostatnich lat. Krążek przyniósł autorowi aż 3 nominacje do Fryderyków, uzyskał także status Złotej Płyty.

Najnowszy materiał wykonawcy zapowiada się równie obiecująco, to między innymi za sprawą singla “Lubię być z nią”. Stał się on najpopularniejszym utworem granym przez stacje radiowe w kraju, a liczba wyświetleń teledysku przekroczyła już 31 milionów.

Ten, jak i pozostałe przeboje Baranovskiego będzie można usłyszeć na żywo 13 listopada w Chojnickim Centrum Kultury. Koncert zaplanowano na godzinę 18:00. Bilety w cenie 50 zł są dostępne w kasie ChCK oraz na stronie www.ckchojnice.pl.

KUP BILET

Zapraszamy!

BARANOVSKI - Lubię być z nią [Official Music Video]

Muzyka

W Chojnickim Centrum Kultury odbywają się koncerty muzyki rozrywkowej i poważnej oraz regularne zajęcia z nauki śpiewu i gry na instrumentach. Przy ChCK działa kaszubski Zespół Pieśni i Tańca Bławatki, Big Band, zespoły muzyczne Ex-trema i Wookman oraz chór seniora Astry

Wydarzenia