Aktualności

Fotografia, malarstwo i rzeźba w ChCK

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza na wystawę malarstwa i rzeźby Marleny Pawlak oraz fotografii tradycyjnej uczestników zajęć Krystiana Koźmińskiego.


Koncert Kameralnej Orkiestry Akordeonowej Arti Sentemo

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 21 maja o godz. 17 na koncert w wykonaniu wielokrotnie nagradzanej orkiestry z Radzynia Podlaskiego.


Plenerowa wystawa "Moja miejscowość jest piękna"

Chojnickie Centrum Kultury i Szkoła Podstawowa nr 5 serdecznie zapraszają na Wzgórze Ewangelickie do obejrzenia pokonkursowej wystawy przedstawiającej miejscowości powiatu chojnickiego oczami dzieci.


Wystawa pt. "Józef Piłsudski i jego żołnierze"

Od 2 maja w Chojnickim Centrum Kultury eksponowana jest nowa wystawa poświęcona Józefowi Piłsudskiemu, który zmarł 12 maja 1935 roku w Pałacu Belwederskim w Warszawie.


Dodatkowa atrakcja podczas NOCY MUZEÓW dla dzieci

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 1-ego do 14 roku życia do udziału w zabawie „przybij pieczątki”, która będzie miała miejsce w ramach Chojnickiej Nocy Muzeów 2022.


Koncert na Dzień Matki

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 26 maja o godz. 18:00 na koncert pt. "Ach, jak przyjemnie" w wykonaniu Zespołu Solistów ARTE CON BRIO.


Dwie wystawy - dwa wernisaże

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 13 maja na wernisaż wystawy fotografii osób uczestniczących w warsztatach fotografii tradycyjnej oraz rzeźby i malarstwa Marleny Pawlak.


Warsztaty "Biegnij za niebieską kokardą"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza na warsztaty, które skierowane są do dziewczynek w wieku 10-15 lat.


Pokaz bajki po ukraińsku / Безкоштовне шоу українських казок

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 12 maja o godz. 12:00 na bezpłatny pokaz filmu animowanego "Nasze magiczne Encanto" w języku ukraińskim. Хойницький центр культури запрошує 12 травня о 12:00 на безкоштовний показ анімаційного фільму «Енканто: Світ магії» українською мовою.


Powiatowy konkurs plastyczny "Moja pasja"

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Chojnicach zaprasza do udziału w konkursie plastycznym dla dzieci i młodzieży z terenu powiatu chojnickiego.


Strony