Wyniki konkursu plastycznego "Europa, w której żyjemy"

15.11.2017

WYNIKI KONKURSU:

Kategoria SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY I – III:
I MIEJSCE – Bartłomiej Śledź (Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Karnowskiego w Chojnicach)
II MIEJSCE – Anna Kalinowska (Szkoła Podstawowa nr 5 im. Hieronima Derdowskiego w Chojnicach)
III MIEJSCE – Patrycja Lica (Świetlica klas I-III Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 im. Pamięci Kolejarzy Chojnickich w Chojnicach)
III MIEJSCE - Amelia Wiśniewska (Chojnickie Centrum Kultury)

WYRÓŻNIENIA:
- Stanisław Czaplewski (Szkoła Podstawowa im. Polskich Kawalerów Maltańskich w Ogorzelinach)
- Zofia Templin (Szkoła Podstawowa nr 5 im. Hieronima Derdowskiego w Chojnicach)
- Paulina Wysocka (Chojnickie Centrum Kultury)
- Zuzanna Sajnaj (Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nowej Cerkwi)
- Michał Grzelak (Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nowej Cerkwi)
- Paweł Ochlik (Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Monte Cassino w Nieżychowicach)
- Kajetan Lietz (Szkoła Podstawowa nr 5 im. Hieronima Derdowskiego w Chojnicach)
- Agata Sykuła (Szkoła Podstawowa w Lichnowach)
- Zuzanna Sajnaj (Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nowej Cerkwi)
- Maciej Jankowski (Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Karnowskiego w Chojnicach)
- Mateusz Kostkowski (Szkoła Podstawowa im. Polskich Kawalerów Maltańskich w Ogorzelinach)
- Miłosz Wilczek (Szkoła Podstawowa im. Polskich Kawalerów Maltańskich w Ogorzelinach)
- Klaudia Ziółkowska (Szkoła Podstawowa w Lichnowach)
- Oliwia Werska (Szkoła Podstawowa w Lichnowach)
- Dagmara Kisielewska (Wiejski Dom Kultury w Ogorzelinach)

Kategoria SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY IV – VI:
I MIEJSCE – Matylda Hamerska (Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Karnowskiego w Chojnicach)
II MIEJSCE – Zuzanna Rafińska (Koło Plastyczne przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Czersku)
II MIEJSCE- Monika Sigmanska (Wiejski Dom Kultury w Ogorzelinach)
III MIEJSCE – Maja Szczepańska (Szkoła Podstawowa nr 5 im. Hieronima Derdowskiego w Chojnicach)

WYRÓŻNIENIA:
- Amelia Trześniewska (Szkoła Podstawowa nr 5 im. Hieronima Derdowskiego w Chojnicach)
- Dominika Trzcińska (Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Juliana Rydzkowskiego w Chojnicach)
- Zuzanna Bik (Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Juliana Rydzkowskiego w Chojnicach)
- Amelia Niesiołowska (Koło Plastyczne przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Czersku)
- Nikola Jankowska (Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Juliana Rydzkowskiego w Chojnicach)
- Marta Andrejczuk (Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Karnowskiego w Chojnicach)
- Mateusz Jarzyna (Szkoła Podstawowa nr 5 im. Hieronima Derdowskiego w Chojnicach)
- Oliwia Szypryt (Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ostrowitem)
- Monika Karkoszka (Szkoła Podstawowa nr 5 im. Hieronima Derdowskiego w Chojnicach)
- Nadia Gierszewska (Szkoła Podstawowa nr 5 im. Hieronima Derdowskiego w Chojnicach)
- Julia Słowikowska (Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Monte Cassino w Nieżychowicach)
- Julka Dalke (Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ostrowitem)

Kategoria SZKOŁY PODSTAWOWE KLASA VII i klasy gimnazjalne:
I MIEJSCE – Eliza Cysewska (Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Karnowskiego w Chojnicach)
I MIEJSCE- Michaela Sigmanska (Wiejski Dom Kultury w Ogorzelinach)
II MIEJSCE – Julia Czapiewska (Chojnickie Centrum Kultury)
II MIEJSCE- Agnieszka Kirszkowska (Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nowej Cerkwi)
III MIEJSCE – Dagmara Kubczak (Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nowej Cerkwi)

WYRÓŻNIENIA:
- Zuzanna Dróbka (Szkoła Podstawowa nr 5 im. Hieronima Derdowskiego w Chojnicach)
- Rafał Bukowski (Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ostrowitem)
- Jagoda Januszewska (Szkoła Podstawowa nr 5 im. Hieronima Derdowskiego w Chojnicach)
- Tobiasz Drewek (Szkoła Podstawowa w Silnie)
- Katarzyna Kiedrowicz (Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nowej Cerkwi)
- Martyna Grochowska (Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Ostrowitem)

Kategoria SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE:
I MIEJSCE – Tomasz Kaczmarek (Liceum Ogólnokształcące w Sępólnie Krajeńskim)
II MIEJSCE – Aleksandra Fojuth (Akademicki Zespół Szkół „Pomerania” Liceum Ogólnokształcące w Chojnicach)
III MIEJSCE – Julia Miszewska (Chojnickie Centrum Kultury)

NAGRODA - Agnieszka Bacławska

W trakcie oceny komisja konkursowa zwróciła uwagę na zgodność z tematem konkursu, samodzielność, oryginalność oraz różnorodność artystyczną. Wszyscy nagrodzeni i wyróżnieni otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Podsumowanie konkursu odbędzie się w sobotę 18 listopada o godz. 12:00 w Centrum Sztuki Collegium ARS (podziemia Kościoła Gimnazjalnego, pl. Kościelny).

Organizatorzy:
Chojnickie Centrum Kultury, Dyskusyjny Klub Filmowy „Cisza”, Starostwo Powiatowe w Chojnicach

Partnerzy:
Europejskie Stowarzyszenie „Pomerania”, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym!

Przetargi   Partnerzy
Projektowanie stron Drupal