Warsztaty wokalne dla młodzieży | Chojnickie Centrum Kultury

Warsztaty wokalne dla młodzieży

11.01.2018

Magda Ptaszyńska - wokalistka, muzyk, autorka muzyki i tekstów, absolwentka Akademii Muzycznej, im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, pedagog śpiewu rozrywkowego z 10-letnim stażem.

W oparciu o własny, autorski program prowadzi warsztaty wokalne z zakresu emisji głosu oraz interpretacji piosenki na terenie całej Polski. Prowadzi własne Studio Muzyki Rozrywkowej i wydawnictwo 'MagMusic'. Od 2007 r. wykłada w Autorskiej Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu I i II st. im. Krzysztofa Komedy w Warszawie. Organizuje koncerty na terenie Warszawy, podczas których wspólnie z wykładowcami i uczniami szkoły promują materiał, nad którym pracują podczas roku szkolnego. Mają na koncie m.in. repertuar Jerzego Wasowkiego i Jeremiego Przybory oraz spektakle musicalowe. Obecnie pracuje nad własnym materiałem autorskim. W lutym 2009 r. wydała swój pierwszy singiel 'Nie Próbuj Szukać Odpowiedzi', w czerwcu kolejny - 'Lustro', a w 2011 r. 'Białe Ogrody'.

W śpiewie nie ma jednej metody nauczania dla wszystkich, dlatego też podchodzi do każdego indywidualnie. W swojej pracy szczególną uwagę zwraca na:
- warsztat (emisja głosu, prawidłowe oddychanie)
- skupiony, otwarty dźwięk,
- swobodne poruszanie się w rejestrach,
- kontrolę nad “dźwiękiem przejściowym”,
- naturalność głosu i jego barwę,
- prawidłową wymowę głosek,
- frazowanie,
- prace z mikrofonem,
- wizerunek sceniczny,
- sposób wyrażania siebie.

Termin: 29, 30, 31 stycznia 2018
godz. 10:00-13:00 oraz 15:00-19:00

Miejsce: Aula Szkoły Podstawowej nr 1 w Chojnicach

Koszt warsztatów 50 zł

Zapisy: Janusz Łangowski: tel. 692 221 108; e-mail: j.langowski@ckchojnice.pl Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizatorzy: Chojnickie Centrum Kultury, Szkoła Podstawowa nr 1 w Chojnicach

Zapraszamy!

See video
Przetargi   Partnerzy
Projektowanie stron Drupal